فهرست
عصبانیت مسلمان: افتضاح!
عصبانیت مسلمان: افتضاح!

عصبانیت مسلمان: افتضاح!

آی‌اسپورت- جشن قهرمانی پرسپولیسی‌ها از لحظه ورود لیدرها به درون زمین دیگر نتوانست آن نظم اولیه را حفظ کند و در این بین شاید فقط ورود هانی نوروزی به زمین بود که همه تا آخرین لحظه مراقب برقراری نظم بودند تا پسر هادی نوروزی وارد جشن قهرمانی پرسپولیس نشود. آن هم دقیقا در لحظاتی که انواع و اقسام لیدر و تماشاگر نه تنها در زمین حضور داشتند که جام قهرمانی را هم مال خود می‌دانستند و با آن دور افتخار می‌زدند.

محسن مسلمان از بازیکنانی بود که از این اتفاقات شدیدا عصبانی شده و با ناراحتی جشن را رها کرده بود. مسلمان درباره برگزاری جشن و عدم حضور هانی گفت: به اندازه یکسال عکس سلفی انداختم و نمی‌دانم این همه آدم از کجا آمده بودند. مراسم بسیار افتضاح بود و انتظار داشتم بهتر از این مراسم را برگزار کنند. شرمنده خانواده نوروزی شدم. نمی‌دانم چرا هانی در این مراسم حاضر نبود و فقط می‌توانم بگویم شرمنده شدیم.

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-04-19 22:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
رضا
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۵۴
از دیشب این لیدر ها مثل کفتار به جون هم افتادن و از جام سهم خودشونو میخوان، چه حقی دارن چند نفر گولاخ؟ مگه کم از کنار پرسپولیس و اسم پرسپولیس و هوادارای پرسپولیس نون و آب برای خودشون درست کردن؟ اصلا چه حقی دارن که باید برن رو سکو؟ مگه غیر قهوه خونه جای دیگه راهشون میدن که حالا ادعای سهم از قهرمانی میکنن؟ مگه پولی که میگیرن و مسافرت هایی که میرن به هزینه باشگاه کم محبتیه بهشون که اینجوری کام همه رو بخاطر خودخواهی خودشون تلخ میکنن؟ مگه ممد بوقی و سهراب بوقی اینجوری سهم خواهی میکردن؟ مگه اونا به غیر از بوق زدن و تشویق کردن تیم خودشون ادعای سهم دیگه ای کردن؟ مگه پیج مجازی درست کردن و تبلیغات گرفتن به خاطر طرفداریشون؟ یعنی یه نفر اونجا نبود یه جو غیرت داشته باشه پسر نوروزی رو ببره بالا؟ یعنی مسئول برگزاری تو دو سال گذشته سرشو تو گِل فروبرده و نمیشناسه پسر نوروزی رو که میگه باید بهشون اعلام بشه که اجازه ورود بهش بدن؟ انقدر قانون مداره آقای بهاروند که لقب آقا بدجوری رو شونش سنگینی میکنه که وقتی میخوان پسر نوروزی رو ببرن رو سکو میگه به ما ابلاغ نشده؟ مگه اگر اجازه میداد توبیخ و درج در پرونده به دلیل شاد کردن دل یه کودک که پدرشو از دست داده براش مینوشتن؟ اینکه میگه بازیکنا نمیتونن برای نحوه برگزاری و اجازه حضور افراد برای ما تعیین تکلیف کنن چه دلیلی داره؟ فکر کنم از اینکه اگر فرزندشون یتیم بشه همچین برخوردی باهاش بشه لذت میبرن. اون مامور انتظامی که وظیفش ایجاد امنیت و حس راحتی و خدمت کردن به مردمه به چه دلیلی این کارا رو میکنه؟ چرا پرچم کرواسی رو از بازیکن کروات میگیره؟ راسته که میگن شکست یتیمه ولی پیروزی هزاران پدر و مادر داره، اون گولاخی که برای گرفتن چند ثانیه ای جام حتی مراعات کودک خوردسالی که تو بغل علیپور هست رو نمیکنه و بازوهای قطوری که به لطف هرمون و قرص و پودر قطور شده رو تو سر و صورت فرزند بازیکن پرسپولیس فرو میکنه فکر نمیکنه که شادی الانشون به لطف تلاش و گلزنی همین بازیکن داره پس بهتره به یکسال زحمت و دویدنش احترام بزاره؟ زحمتی که تو ساعاتی کشیده شد که این دوست عزیز تو قهوه خونه ها شیلنگ قلیون به لب تو صفحات مجازی از عشقش به پرسپولیس و همین بازیکنا برای جذب فالور و تبلیغ میگفته، آقای لیدر شما هم مثل اینکه خوب شناختین کجایین که اینجوری میتازید ولی یادتون باشه شما هم همونقدر از قهرمانی و شادی و جام سهم دارید که بقیه طرفدارا دارن نه بیشتر نه کمتر ولی تو شکوندن دل پسر نوروزی و تلخ کردن کام هواداران و بازیکنان یکی از سهامداران اصلی هستید. قلیونتونو بکشید و خوش باشید که دور دوره شماست.
بی اعصاب
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۱۵
چقدم ناراحت بودی مسلمان..اصلا یادت بود نوروزی وجود داره؟؟اونم دویست تا طفیلی بچه اونجا بودن..آدم باید پشت داشته باشه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر