فهرست
دردسرهای بانو میلیچ برای استقلال!
دردسرهای بانو میلیچ برای استقلال!

دردسرهای بانو میلیچ برای استقلال!

آی اسپورت - استقلال این روزها علاوه بر مشکلات حاشیه‌ای فراوان ناشی از جدال مقابل فولاد، دردسرهای دیگری هم دارد که در نوع خود بسیار جالب توجه تلقی می‌شود. یکی از این موارد پیدا کردن خانه برای هروویه میلیچ است! مدافع اروپایی استقلال از زندگی در هتل خسته شده و هفته گذشته صراحتاً این مسئله را با مسئولان باشگاه در میان گذاشت تا هر چه سریع‌تر برایش خانه پیدا کنند.

البته این‌طور که برخی از مسئولان باشگاه می‌گویند، استقلال بابت اجاره یک آپارتمان برای میلیچ مشکل مالی ندارد بلکه دغدغه اصلی در واقع جلب رضایت همسر این بازیکن است ! ظاهراً بانو میلیچ می‌خواهد برای زندگی به ایران بیاید تا کنار شوهرش باشد روی همین اصل بازیکن کروات آبی‌پوشان به هر منزلی برای اجاره که می‌ رود، از تمام بخش‌های آن عکس می‌گیرد و برای همسرش ارسال می‌کند.

مشکل دقیقاً از همین جا شروع می‌شود چون تا این لحظه طبق ادعای استقلالی‌ها، خانه‌های پیشنهاد شده رضایت بانو را جلب نکرده است. برخی از مسئولان باشگاه معتقدند بهتر است خود این خانم به ایران سفر کند و چند روزی در هتل بماند ولی با حضور در خانه‌های پیشنهادی، تصمیم نهایی را بگیرد. 

 

خبر ورزشی 

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-11-22 22:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹، ۰۰:۵۶
طبق جنگ چند روز پیش سعدتمند و خلیل زاده مشخص شد که این باشگاه هزار تومن هم درآمد زایی نداشته. چطوریه که از تیم های متمول قطری هم بیشتر خرج میکنن؟! از کجا میاد این پولا؟! حتی تو این زمینه ها هم مشکلی ندارن. یعنی هر خونه ای که خانم میلیچ روش دست بذارن این باشگاه بلافاصله تهیه میکنه!! اصلا مشکلی به اسم پول وجود نداره. همه بدهی ها رو میدن همه ارقام نقل و انتقالات رو تو یک فصل چندین بار میشکنن! اونوقت تعداد افتخار و جام صفر, مقدار درآمدزایی صفر! چرا؟ چون این تیم, تیمِ محبوبِ بیت امام راحل (ره) است.
۲
اقلیت تاس
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۹
آخی،عزیزم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر