فهرست
برانکو از پرسپولیس می رود؟
برانکو از پرسپولیس می رود؟

برانکو از پرسپولیس می رود؟

آی اسپورت - پرسپولیس در یک روز بسیار مهم، حساس و تعیین‌کننده قافیه را واگذار کرد. در روزی که باید در غیاب ‌‌‌ملی‌پوشانش گلیم خود را از آب بیرون‌‌ می‌کشید، مقابل یک تیم دسته دومی باانگیزه کم آورد و در ضیافت پنالتی‌ها با جام حذفی وداع کرد. دیداری که هواداران پرسپولیس معتقد بودند برخلاف میل برانکو انجام شده و باید در موعدی دیگر برگزار‌‌ می‌شد. اما برانکو در اظهارنظری عجیب صراحتا اعلام کرد که زمان بازی با خواست او تنظیم شده و همه‌چیز به پای اوست! برانکو مسئولیت بازی بدون ملی‌پوشان و شکست را یک تنه پذیرفت و توپ را به زمین کسی دیگر نینداخت اما پس از حذف پرسپولیس تقریبا همه پیشکسوتان این باشگاه به برانکو و مسئولان باشگاه به خاطر بازی کردن تیم بدون ملی‌پوشان تاختند و البته عده‌‌‌ای اندک نیز معتقد بودند تیم قشقایی را‌‌ می‌شد بدون ‌‌‌ملی‌پوشان‌ هم شکست داد و ضعف و ناکارآمدی ذخیره‌‌های پرسپولیس عامل شکست بوده‌ و برخی هم این را به حساب نیمکت ضعیف و ناموفق بودن باشگاه در نقل و انتقالات گذاشتند.
هر چه بود ظاهرا تمام شد و پرسپولیس چند روزی است زیر‌نظر برانکو تمرینات سخت و فشرده‌‌‌ای را انجام‌‌ می‌دهد که به زعم برخی نوعی تنبیه از سوی مرد کروات برای سرخ‌پوشان است.اما این‌ها آتش زیر خاکستر است و زیر چهره آرام و صبور پروفسور غوغا ‌و آتشی نهفته است. برانکو این روزها به شدت تحت‌فشار است، هر چند سعی‌‌ می‌کند خود را آرام نشان دهد. سرمربی پرسپولیس گویا استقلال کاری و اعتباری‌اش را در خطر‌‌ می‌بیند و احساس‌‌ می‌کند عده‌‌‌ای قصد خراب کردنش را دارند.
حذف از جام حذفی، پروسه پرابهام جذب بازیکنان‌‌‌ بی‌کیفیت اوکراینی، جدایی گولچ و بازگشت ناگهانی ‌‌‌رضاییان که بر‌خلاف میل برانکو صورت گرفت و گواه آن نیز بازی ندادن سرمربی پرسپولیس به این بازیکن است، مسائلی است که دست به دست هم داده تا برانکو که چند پیشنهاد خوب خارجی در جیب دارد به فکر جدایی بیفتد و شاید مثل افشین قطبی در میانه راه عطای کار را به لقایش ببخشد و یا پیشنهاد دینامو‌زاگرب کرواسی را بپذیرد و یا‌‌‌ این‌که راهی تیم‌‌های متمول حوزه خلیج‌فارس شود. البته این‌ها گمانه‌زنی است و شاید برانکو که عادت ندارد در میانه راه از تیمی جدا شود، با بهبود شرایط، لیگ شانزدهم را با پرسپولیس تمام کند. با این حال اوضاع کنونی اصلا چیزی نیست که مطلوب پروفسور باشد و حتی از فصل گذشته که تیم به خاطر نتیجه نگرفتن تحت فشار بود، شرایط برای برانکو دشوارتر شده است.

 

 

منبع: خراسان ورزشی

۱    
آی اسپورت
2016-10-05 09:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر