فهرست
فتحی: حذف استقلال از آسیا قطعی شده بود
فتحی: حذف استقلال از آسیا قطعی شده بود

فتحی: حذف استقلال از آسیا قطعی شده بود

آی اسپورت – در آخرین روز کاری سال 97، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه درباره تلاش‌هایی که برای صدور مجوز حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا صورت گرفت حرف زد. بخش‌هایی از صحبت های فتحی را بخوانید:

یک کار ناممکن ممکن شد

ناگفته‌هایی دارم که باز نکردم. روزهای سختی برای من هست. کنفدراسیون فوتبال آسیا و دوستان فدراسیون می‌دانند که اعلام کردند که استقلال از آسیا حذف شده است. ما جلسات زیادی داشتیم که حدود ۱۰ ساعت بود. دوستان باز قانع نشده بودند و در تهران جلسات متعدد داشتیم و واقعاً جا دارد از شخص وزیر محترم و معاونین و آقای افشین داوری و دوستان در فدراسیون فوتبال تشکر ویژه داشته باشم. ناگفته‌های بسیاری است و یک کار ناممکن باتلاش جمعی ممکن شد. با دیپلماسی پشت پرده و عزم جدی درون باشگاه و با همکاران داخل باشگاه جلسات متمادی داشتیم.

وزارت ورزش و فدراسیون کمک کردند

تشکر می‌کنم از دوستان که کمک کردند تا مجوز بگیریم و خوان بزرگی بود که با عزم دسته جمعی و ملی از وزارت ورزش و فدراسیون و باشگاه انجام شد و امیدوارم در سال آتی این مشکلات را نداشته باشیم.

دوستانی بودند که از دو سوم طلب خود گذشتند

اجازه بدهید در پایان سال کام هواداران را تلخ نکنیم. ناگفته‌ها جاهایی است که دوستان ما حتی از یک ریال هم نمی‌گذشتند. عزیزانی بودند که نمی‌خواهم اسم بیاورم ولی لطف کردند و حتی دو سوم طلب خود را بخشیدند. یکی از این عزیزان که دو سوم طلبش را بخشیده بود می‌گفت: اگر حس می‌کنید عزیز دیگری این پول را نیاز دارد من باز هم این چک را به شما تقدیم می‌کنم. اینجا بود که خستگی از تن ما در می‌رفت.

ساکت می گفت کار استقلال نشدنی است!

به هر حال متقابلاً زمان‌هایی بود که یک نیمه شب می‌نشستیم و شاید موقعیت برخی طلبکاران به آنها این اجازه را نمی‌داد که با همراه باشد. ما کار مشکلی داشتیم و کنفدراسیون رسماً اعلام کرده بود که کار استقلال نشدنی است. آقای ساکت به من گفت که به کنفدراسیون فوتبال آسیا برو چون گفتند کار استقلال نشدنی است. به هر حال روزهای استقلال بسیار سخت و طاقت فرسا بود که پشت سر گذاشتیم.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-03-19 16:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۵۸
خراب بشه نجاستکده کیسه که همه گند و کثافتکاری هاشون رو حکومت به واسطه علاقه ای که بهشون داره پاک میکنه اونوقت عر میزنن وزیرپرسپولیسی
//
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
کیسه سوگلی حکومت در همه ادوار
حسین
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۴۶
تیم حکومتی یعنی همین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر