فهرست
استقلال دست به کار شد، پرسپولیس در خواب!
استقلال دست به کار شد، پرسپولیس در خواب!

استقلال دست به کار شد، پرسپولیس در خواب!

آی اسپورت - استقلال و پرسپولیس تنها تا ۹ شهریور زمان دارند تا با طلبکاران تسویه حساب کنند، اگر نه از آسیا حذف می‌شوند. کنفدراسیون می‌گوید حتی اگر یک پرونده باز وجود داشته باشد، حق حضور در آسیا را ندارند. این پرونده‌ها از قدیم تا حالا بوده و البته پرونده‌های شکایتی بعد از ۹ تیر امسال شامل پرونده‌ها نمی‌شود و به سال بعد می‌رود. همین حالا وضع استقلال و پرسپولیس اصلاً خوب نیست چرا که پرونده‌های مالی باز دارند. این پرونده‌ها در استقلال بیشتر است. آن‌ها هم پرونده داخلی دارند و هم خارجی. پرسپولیس هم بیشتر پرونده داخلی دارد. کنفدراسیون تأکید کرده باید مشکلات مالی حل شده باشد وگرنه امسال دیگر اجازه حضور تیم‌های بدهکار را نمی‌دهد. آن‌ها در سال‌های گذشته هم به باشگاه‌های ایرانی کمک کردند تا در لیگ قهرمانان باشند.

در دو روز گذشته باشگاه استقلال تازه از خواب بیدار شده و اقداماتی کرده است. امیرحسین فتحی مدیرعامل این باشگاه به بخش حقوقی تأکید کرد تا با طلبکاران مذاکره کنند. از سویی با مسئولان کمیته حرفه‌ای‌سازی هم در ارتباط بوده و از داخل باشگاه خبر می‌رسد امروز به سازمان لیگ خواهد رفت. فتحی قرار است گزارشی از وضعیت پرونده‌ها بدهد. در مقابل، اما باشگاه پرسپولیس کوچکترین اقدامی برای حضور در آسیا نکرده است. آن‌ها هیچ اقدامی نکرده‌اند و حتی یک تماس هم با مسئولان کمیته حرفه‌ای‌سازی نگرفته‌اند. در واقع قرمز‌ها خواب هستند و اگر بخواهند به همین منوال ادامه دهند، شانس زیادی برای حضور در آسیا نخواهند داشت.

مسئولان سازمان لیگ هشدار‌های لازم را در این زمینه به دو باشگاه داده‌اند. استقلال که خیلی دیر به فکر افتاده، چون شرایط مالی‌اش به مراتب سخت‌تر از باشگاه پرسپولیس است. قرمز‌ها هم اگر در ۶ روز آینده به فکر نباشند خداحافظی زودهنگامی از لیگ قهرمانان خواهند داشت. باید دید آیا دوباره در لحظه آخر دو باشگاه می‌توانند از حذف نجات پیدا کنند؟

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-08-25 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس عشقه❤❤
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۱۰
برانکو که رفت
بدهی ها انباشته میشه
تیم از لیگ قهرمانان حذف میشه
و بخاطر بدهی ها سقوط می کنه
و در نهایت یادگار امام به آرزوی بزرگ خودش میرسه
۵
حسین
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۱۰
ماکه برای تاج هسیم منظور تیم خودته که کل ادره جات و وزیر و پسر و رییس جمهور هواشو دارن؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر