فهرست
هزینه تمدید با رسن؛ حداقل ۱۰.۵میلیارد تومان
هزینه تمدید با رسن؛ حداقل ۱۰.۵میلیارد تومان

هزینه تمدید با رسن؛ حداقل ۱۰.۵میلیارد تومان

آی اسپورت – مهدی رسول‌پناه در بخشی از صحبتهایش با هواداران پرسپولیس، مدعی شده که هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد رسن وجود ندارد. او گفته: با بشار رسن صحبت کردیم و او توافق اولیه را امضا کرد. رسن حدود ۱۳۸ هزار دلار از فصل قبل طلب دارد و من به او گفتم که این پول را تا شنبه پرداخت می‌کنم. بشار هم گفت قرارداد اولیه را امضا می‌کند و مشکلی نیست. بشار گفت ۱۰ درصد به قراردادم اضافه کنید که من هم گفتم، چشم! قرار هم بود امروز به باشگاه بیاید که گفتم فردا بیاید.

در صورتی که صحبتهای رسول‌پناه صحت داشته باشد، این سوال به وجود می‌آید که تمدید قرارداد بشار چقدر برای قرمزها هزینه خواهد داشت. قرمزها ابتدا باید ۱۳۸هزار دلار به هافبک عراقی‌شان پرداخت کنند. قیمت دلار در بازار امروز ارز، حدود ۲۳ هزار تومان بوده که مطالبات رسن با قیمت امروز دلار، ۳میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان می‌شود.

قرارداد رسن با پرسپولیس برای یک فصل و در صورت محاسبه تمام آپشن‌ها، ۴۵۰هزار دلار می‌شود که با توجه به درخواست هافبک عراقی، رقم قرارداد او در صورت افزایش ۱۰درصدی به ۴۹۵ هزار دلار خواهد رسید( البته قرارداد او بدون آپشن ۳۰۰هزار دلار است و شاید قرار باشد ۱۰درصد به اصل قرارداد او اضافه شود)

اگر قرار باشد ۱۰درصد به اصل قرارداد او اضافه شود، با قیمت امروز دلار در بازار ارز، پرسپولیس باید به رسن، ۷میلیارد و ۵۹۰میلیون تومان برای فصل آینده پرداخت کند اما اگر بخواهیم ۴۹۵هزار دلار را مبنا قرار دهیم، آنوقت پرسپولیس باید ۱۱میلیارد و ۳۸۵میلیون تومان برای این بازیکن کنار بگذارد.

با توجه به بدهی ۳.۱میلیاردی پرسپولیس به رسن، قرمزها برای تمدید قرارداد او باید حداقل ۱۰.۵میلیارد تومان کنار بگذارند و باید دید رسول‌‌پناه می‌تواند به وعده بزرگش عمل کند یا نه. 

 

فوتبالی 

  ۲  
آی اسپورت
2020-09-01 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امیرعباس
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹، ۰۰:۲۴
مشکلی نداره قراره از کسورات حقوق ناصر نامدار ورداخت بشه :-):-):-):-):-)
محمود حدادی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹، ۱۴:۴۷
واقعا یه فوتبالیست ارزش این هزینه رو داره، با این پول ها چه کارا که نمیشه کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر