فهرست
الاهلی برابر ایرانی ها/ 5 برد و 2 باخت در 8 بازی
الاهلی برابر ایرانی ها/ 5 برد و 2 باخت در 8 بازی

الاهلی برابر ایرانی ها/ 5 برد و 2 باخت در 8 بازی

آی اسپورت- یک رقیب قدرتمند، خیلی قدرتمند؛ این بهترین عبارت برای توصیف الاهلی امارات است. رقیب فردای استقلال در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان، تیم خطرناکی است. آنها با داشتن ستاره هایی مثل ماجد ناصر، اورتون ریبیرو، آساموا جیان و در راس همه، احمد خلیل برابر تیمهای ایرانی نتایج فوق العاده ای گرفته اند.

الاهلی تا به حال 8 بار با تیمهای ایرانی بازی کرده و صاحب 5 برد شده است. آنها 2 بار به تیمهای ایرانی یعنی تراکتورسازی و مس باخته اند که هر دو بار در ایران بوده و یک بار هم بازی شان با سپاهان بدون برنده تمام شده است. الاهلی اما تراکتورسازی، مس، سپاهان و نفت (2 بار) را شکست داده است.

تنها تیم ایرانی که برابر الاهلی قرار گرفته و موفق نشده از این تیم امتیاز بگیرد، نفت است که هر دو بازی رفت و برگشت را باخت. این دو شکست درحالی رقم خورد که هدایت نفتی ها را علیرضا منصوریان برعهده داشت.

در امارات و به میزبانی الاهلی، آنها تراکتورسازی و نفت و مس را شکست داده و برابر سپاهان بدون گل متوقف شده اند. ویژه ترین بازیکن الاهلی، احمد خلیل است که در پیروزی های خانگی الاهلی دروازه هر 4 تیم ایرانی مقابلش یعنی تراکتورسازی، مس، سپاهان و نفت را باز کرده است.

 

مس 4- الاهلي 2: مصطفي سيفي، علي سامره و مهدي رجب زاده (2 گل)

الاهلي 2- مس يك: مهدي رجب زاده

تراکتورسازی یک- الاهلی صفر: فرشاد احمدزاده

الاهلی 3- تراکتورسازی 2: مهرداد بایرامی و سامان نریمان جهان

سپاهان یک- الاهلی 2: سرجیو فن دیک

الاهلی صفر- سپاهان صفر

نفت صفر- الاهلی یک

الاهلی 2- نفت یک: وحید امیری

۲    
آی اسپورت
2017-02-19 20:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر