فهرست
آخرین خبر: حضور سرخابی‌ها در آسیا قطعی نشده
آخرین خبر: حضور سرخابی‌ها در آسیا قطعی نشده

آخرین خبر: حضور سرخابی‌ها در آسیا قطعی نشده

آی‌اسپورت-  وزارت ورزش عصر امروز با اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد سهمیه آسیایی پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی حفظ شده است. اما احمد رضا براتی عضو کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای نظر دیگری در این باره دارد.

او به تسنیم گفت: مرجع تصمیم‌گیری در خصوص اعطای مجوز به باشگاه‌ها، کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای است و این کمیته تا این لحظه هیچ‌گونه تصمیمی اتخاذ نکرده و تاکنون رای نهایی را صادر نکرده است.

وضعیت  تراکتورسازی و پرسپولیس را امیدوارکننده ارزیابی می‌کنم. این دو باشگاه بخش زیادی از بدهی‌ها را پرداخت کرده و در خصوص بخش زیادی نیز موفق به توافق با طلبکاران شده‌اند اما به هر حال گزارش نهایی فردا از طرف آقای سهیل مهدی دبیر کمیته ارائه می‌شود و بر اساس این گزارش و سایر اسناد و مدارک رای کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای صادر خواهد شد.

به وضعیت باشگاه نفت مطلقا خوش‌بین نیستم و به احتمال خیلی زیاد این باشگاه فردا موفق به اخذ مجوز حرفه‌ای نخواهد شد. تکلیف استقلال نیز در جلسه فردا مشخص خواهد شد.

  ۱  
آی اسپورت
2017-11-07 21:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
باشگاه حکومتی-مافیایی پیروزی
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
نترسید الان وزارت واسه اینکه یه وقت تیم سوگلیش یعنی پیروزی حذف نشه دست به کار میشه و این وسط واسه اینکه پرس پولی سی بودنش بیشتر از این تابلو نشه از سر ناچاری مجبوره به استقلالم کمک کنه گرچه استقلال تا همینجا هم بدهیاشو خودش داده و وزارت کمکی بهش نکرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر