فهرست
پاکسازی صورت خونی رونالدو با آیفون! 
پاکسازی صورت خونی رونالدو با آیفون! 

پاکسازی صورت خونی رونالدو با آیفون! 

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو موفق شد 2 بار دروازه لاکرونیا را باز کرده و نمایش خوبی از خود ارائه دهد. کهکشانی ها موفق شدند با برتری قاطعانه 1-7، بهترین روز فصل جدید خود را در لالیگا رقم زده و موقتا از بحران هفته های اخر فاصله گیرند. اما خبر خوش برای هواداران رئال مادرید، دبل رونالدو در دقایق پایانی این دیدار بود. برای اولین بار در لالیگای فصل جاری، ستاره پرتغالی رئال مادرید موفق شد در یک دیدار هم گلزنی کرده و هم پاس گل ارسال کند. اگرچه این اتفاق خیلی دیرتر از زمان انتظار برای رونالدو رخ داد، اما با نزدیک شدن به روزهای حساس فصل، بازگشت رونالدو به روزهای اوج می تواند کهکشانی ها را به کامیابی در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری امیدوار کند. البته رونالدو در هنگام به ثمر رساندن گل دوم خود دچار مصدومیتی شدید و خونریزی از ناحیه صورت شد تا در دقایق پایانی در ترکیب تیمش غایب باشد.  در هنگام خروج، رونالدو با دیدن چهره خود در گوشی آیفون خون صورتش را پاک کرد تا این حرکت او به شدت مورد توجه شبکه های اجتماعی قرار گیرد.

 ورزش سه

 

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-01-21 21:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۰۱
رونالدو با بدبختی گل میزنه پنالتی گرفتن و کاشته پشت هجده هم تو رئال غیر ممکن شده از اون ور به مسی چپ و راست پاس گل میدن هر ۲ بازی یه پنالتی هم نسیبش میشه .دیگه تیر برقم جای مسی بود انقدر گل میزد.اگر مرده برای ارژانتین گلزنی بزنه .
۳ ۲
امید از تفت
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۱۲
بابا کم حرف بزن
۱
6
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۲۲
دوستِ عزیز و کم سن و سال...با ی سرچ کوچیک توی گوگل میتونی تعداد گل مسی توی تیم ملی رو ببینی و بعد اینجا اظهار فضل کنی..آفرین
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر