فهرست
تصمیم جدید AFC؛ کل آسیا در زمین بی‌طرف!
تصمیم جدید AFC؛ کل آسیا در زمین بی‌طرف!

تصمیم جدید AFC؛ کل آسیا در زمین بی‌طرف!

آی اسپورت - کنفدراسیون فوتبال آسیا آنقدر فرمت برگزاری لیگ قهرمانان را دست‌کاری کرده که همه کلافه شده‌اند. در چند سال اخیر اما این بازی‌ها، خوب یا بد با یک شکل واحد داشت برگزار می‌شد و رقابت داغی به‌وجود آمده بود. با این‌همه ظاهرا دوستان نتوانستند این مختصر جذابیت را تحمل کنند و حالا دوباره دنبال گند زدن به این رقابت‌ها هستند. برهمین اساس قرار است در جلسه اوایل شهریور چند تغییر پیشنهادی در مورد این بازی‌ها به بحث گذاشته شود. از جمله خنده‌دارترین تغییرات هم حذف بازی‌های رفت و برگشت در مراحل حذفی و برگزاری مسابقات در زمین متمرکز (شاید هم بی‌طرف) است. گویا دوستان قصد دارند الگوی تقابل نمایندگان ایران و عربستان در زمین ثالث را عمومی کنند برود پی کارش! ناگفته پیداست که تصویب این قانون به ضرر باشگاه‌های پرهوادار ایرانی و به سود قطری‌ها و اماراتی‌هااست.

 
۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-08-08 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حسام فتحی
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
آقای مهدی امیرپور این چه لحن خبر کار کردنه؟؟؟ انگولک کردن؟؟؟ یعنی چی واقعا ؟؟؟ برای دوستت که خبر را تعریف نمی کنی که؟؟؟

[آی‌اسپورت: اصلاح شد. ممنون.]
۳
lady in red
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۷
چه کلمه زشتی به کار بردین. انگولک اصلا کلمه قشنگی نیست. لطفا از این به بعد در نگارش اخبارتون بیشتر دقت کنید. برای سایت پر ادعایی مثل شما واقعا زشته این ادبیات

[آی‌اسپورت: اصلاح شد. ممنون.]
۳
مدیران فوتبال ایران
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
ما هم که خوابیدم.
۱
xox
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۸
این چه تحلیل مسخره ای هست؟ کلاس چندمی عمو؟یعنی الان جام جهانی که متمرکز برگزار شد لابد ایران ضرر کرد بقیه تیما سود کردن؟این یه مسئله بدیهی که هر تیمی حتا اونیکه بدون تماشاگر هست صد در صد بازی در خونه خودش رو ترجیح میده چون شرایط میزبانی به نفعش هست.حالا چه اماراتی باشه چه هر جای دیگه.
اتفاقا اگه متمرکز برگزار بشه خیلی هم خوبه چرا اینو نمیگی که ما مقابل عربستان الانشم مجبوریم در زمین عمان بازی کنیم که از هر نظر به نفع اوناست؟
اگه متمرکز باشه مشکل تقویمی شرق و غرب آسیا حل میشه در ضمن برای تیمهای ملی ضعیف آسیایی بهتره به اردوهاشون لطمه نمیخوره و روند فرسایشی لیگ قهرمانان که معمولا به دلیل کیفیت پایین تیمها جذابیت چندانی نداره کوتاه تر و منطقی میشه.
خودت خسته نشدی از این روند مضحک که واسه مشخص شدن قهرمان آسیا باید دو فصل فوتبالی صبر کنی؟تازه یه تیم ترکیب اول جام در مقایسه با آخر جام 180 درجه تغییر میکنه!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر