فهرست
لورکوزن ۲-۴ بایرن مونیخ؛ گل رکوردشکن لواندوفسکی
لورکوزن ۲-۴ بایرن مونیخ؛ گل رکوردشکن لواندوفسکی

لورکوزن ۲-۴ بایرن مونیخ؛ گل رکوردشکن لواندوفسکی

آی اسپورت - بایرن مونیخ در هفته های اخیر در بوندسلیگا فراتر از تصور ظاهر شده و با شکست رقبا در حال نزدیک شدن به هشتمین قهرمانی متوالی است. رابرت لواندوفسکی در این میان نقش مهمی ایفا کرده و با گلزنی های متوالی، عنوان بهترین مهاجم فصل اروپا تا این مقطع را به خود اختصاص داده است. ستاره لهستانی بایرن مونیخ در نیمه دوم دیدار مقابل لورکوزن موفق به زدن گل چهارم تیمش شد تا از نظر شخصی هم به رکورد بزرگی دست یابد. حالا و با احتساب این گل، رابرت لواندوفسکی در این فصل در ۳۸ بازی ۴۴ گل به ثمر رسانده و بهترین رکورد شخصی گذشته خود در یک فصل  ( ۴۳گل در فصل ۲۰۱۶ ) را شکسته است.

حالا رابرت لواندوفسکی با ۳۰ گل و با اقتدار در صدر جدول گلزنان بوندسلیگا قرار دارد و تیمو ورنر، گلزن آلمانی لایپزیش با ۲۵ گل جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است. ستاره باتجربه بایرن مونیخ از بالاترین شانس برای تصاحب کفش طلای این فصل اروپا نیز برخوردار است و به نظر می رسد بعد از مدت ها لیونل مسی باید این عنوان را به یک ستاره دیگر واگذار کند.

بایرن مونیخ با گلزنی های رابرت لواندوفسکی در آستانه فتح بوندسلیگا قرار دارد و می تواند با ادامه این روند یکی از مهم ترین شانس های قهرمانی در لیگ قهرمانان نیز به شمار آید؛ جامی که جای آن در کلکسیون افتخارات این ستاره بزرگ به شدت خالی است.

بازی امروز دو تیم بایرن مونیخ و لورکوزن در نهایت با نتیجه ۴-۲ به سود مونیخی ها به پایان رسید و شاگردان فلیک یک گام دیگر به قهرمانی در بوندسلیگا نزدیک شدند.

     
آی اسپورت
2020-06-06 20:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر