فهرست
بختیار لو داد: سروش با پرسپولیس تمام کرده
بختیار لو داد: سروش با پرسپولیس تمام کرده

بختیار لو داد: سروش با پرسپولیس تمام کرده

آی اسپورت - باشگاه استقلال هم تا همین یکی دو هفته قبل در تلاش بود تا سروش رفیعی را به خدمت بگیرد ولی مسئولان این باشگاه خیلی زود متوجه شدند او استقلال بیا نیست و با تیم رقیب توافق کرده است. گویا بازیکنان استقلال از طریق بختیار رحمانی که دوست بسیار نزدیک سروش است متوجه شدند او با باشگاه پرسپولیس توافق کرده است و پیراهن این تیم را در نیم فصل به تن می کند.

در تکمیل خبر خبر ورزشی به این نکته هم اشاره کنیم که دیروز افشین دهقان یکی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس در صفحه اینستاگرامش مدعی شده که کار سروش با پرسپولیس تمام شده و او نیم فصل دوم پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

 

 

کد خبر: 9408

 

۷ ۶  
آی اسپورت
2016-12-30 11:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
A
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۳
این نشان از کثافت بودن این باشگاه داره که حواس بازیکن رو قبل از بازی بزرگش تو جام حذفی پرت می کنن این بازیکن با این روش که می خوان بگیرن شر میشه و یه ذره سود نمی کنن ازش
۲
حجت
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
افشين دهقان عشق لايكه.هيچ كدوم از پرسپوليسيا هم فالوش نكردن!كلا چرت و پرت زياد ميگه،گفته شجاع هم بسته درحاليكه ديروز ويسي گفت شجاع رو ١٠ ميلياردم نميده.هر وقت قرارداد بستن يعني اومدن.
۲
یوسف
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
هنوز هیچی مشخص نیست اینا جو رسانه هاست
۳
یاشار تبریزلی
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
طبیعیه یک خاین خبر از خیانت یک خاین دیگه بده به هر حال کار ما در تبریز این شده فوتبالیست های ضعیف و تاکتیک نفهمو از نظر فنی ارتقا بدیم فرهنگ و تمدن یادشون بدیم و بعد دو دستی و مفت تقدیم لنگ و کیسه و زردک کنیم
۴ ۲
م.ر
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۰
خدا خفه ات نکنه... 10 دقیقه اس دارم میخندم...هاهاهاها
۷
سعید
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
کامنت شما کاملاً نشان دهندهِ بارِ فنی، فرهنگ و تمدن شما و تیم محبوبتونه. تبریک میگم.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر