فهرست
دکه آنلاین:منشاه
دکه آنلاین:منشاه

دکه آنلاین:منشاه

آی اسپورت – گادوین منشا و علیرضا منصوریان عکسهای روی جلد خبر ورزشی هستند. این روزنامه کارهای دیروز منصوریان بعد از شکست تیمش مقابل پدیده را مانور استعفا دانسته و در مورد منشا هم از تیتر منشاه استفاده کرده چرا که گل این مهاجم نیجریه ای باعث شد پرسپولیس بازنده دیدار با الاهلی نشود. این روزنامه در خبری دیگر نوشته که سلامت فوتبالیست لیگ برتری به خاطر مصرف مواد تائید نشده است.

 

خبر ورزشی 1 شهریور
خبر ورزشی 1 شهریور

گل با انتشار عکسی از منصوریان از تیتر نمایش استعفا استفاده کرده و نوشته که تا 48 ساعت آینده تکلیف منصوریان و استقلال مشخص خواهد شد. این روزنامه عکس خوشحالی منشا و طارمی بعد از گلزنی مهاجم نیجریه ای را هم روی جلد برده و تیتر بشارت منشا را برای تساوی پرسپولیس مقابل الاهلی استفاده کرده.

 

روزنامه گل 1 شهریور
روزنامه گل 1 شهریور

پیروزی با انتشار عکس منشا نوشته که تعویض های برانکو ناجی پرسپولیس شدند و این تیم بازگشتی رویایی داشته. منصوریان بای بای تیتری است که این روزنامه درباره باخت استقلال به پدیده استفاده کرده.

 

پیروزی 1 شهریور
پیروزی 1 شهریور

باخت مالکانه تیتر همشهری ورزشی درباره شکست استقلال مقابل پدیده است. این روزنامه با محمد موسوی هم مصاحبه کرده و از قول او نوشته که خود عادل( غلامی) می داند چه اتفاقی بین آنها رخ داده است

همشهری ورزشی 1 شهریور
همشهری ورزشی 1 شهریور

۱    
آی اسپورت
2017-08-23 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر