فهرست
یورولیگ؛ چلسی و اینتر هم صعود کردند
یورولیگ؛ چلسی و اینتر هم صعود کردند

یورولیگ؛ چلسی و اینتر هم صعود کردند

آی اسپورت - رقابت های مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا پایان یافت و شانزده تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی به زودی رقبای خود را خواهند شناخت. پنج شنبه شب با انجام هفت بازی دیگر، دور یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا پایان یافت. در یکی از بازی های مهم این شب، اینتر در خانه خود 4-0 راپیدوین را شکست داد تا در مجموع با برتری 5-0 به دور بعد برسد. در این دیدار وسینو، رانوکیا، پریشیچ و پولیتانو برای میزبان گلزنی کردند.

چلسی هم در خانه خود به برتری پرگلی رسید تا ساری فعلاً نفسی به راحتی بکشد. آنها در انگلیس پذیرای مالمو بودند که با سه گل ژیرو (55)، بارکلی (74) و هادسون (84) رقیب خود را بدرقه کردند و در مجموع 5-1 به برتری رسیدند.

لورکوزن آلمان در خانه نتوانست کراسنودار را شکست دهد تا بعد از یک تساوی تلخ در آلمان با نتیجه 1-1، از دور رقابتها کنار برود. رن نیز در اسپانیا دست به کار بزرگی زد و با گل های بن سبیانی، بن عرفا، نیانگ، 3-1 بتیس را از پیش رو برداشت و در پایان دو بازی 6-4 پیروز شد.

بنفیکا در پرتغال مقابل گالاتاسرایبه تساوی 0-0 رضایت داد تا در مجموع با نتیجه 2-1 به دور بعد برسد و دومین تیم ترکیه‌ای نیز از گردونه لیگ اروپا حذف شود.

دیناموکیف در اکراین 1-0 المپیاکوس را شکست داد و در نهایت 2-3 پیروز و راهی دور بعد شد. اسلاویاپراگ نیز در بلژیک توانست با حساب 4-1 خنک را شکست داده و بعد از تساوی 0-0 در بازی رفت، دیگر تیم صعودکننده لقب گیرد.

۱    
آی اسپورت
2019-02-22 01:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر