فهرست
کنفرانس گسترش-نفت: پارادوکس
کنفرانس گسترش-نفت: پارادوکس

کنفرانس گسترش-نفت: پارادوکس

آی اسپورت- تنها بازی بدون گل هفته در تبریز بین گسترش فولاد و نفت رقم خورد. دایی و کمالوند در کنفرانس خبری بعد از بازی، حرفهایی زدند که 180 درجه با هم تفاوت داشت. آنها درباره یک بازی صحبت می کردند؟

 

دایی: بازی خوبی بود

صاحب توپ و میدان بودیم و بیشتر از حریف توپ را به گردش درمی ‌آوردیم. بازی پایاپای و قشنگی از لحاظ تاکتیکی بود با اینکه موقعیت ‌های آنچنانی نداشت. هر دو تیم خوب کار کردند به خصوص تیم ما که در هر دو نیمه بهتر بود و بیشترین تصاحب توپ را داشت. در نیمه دوم حتی یک موقعیت کوچک هم به حریف ندادیم و خوب کار کردیم. نتیجه تساوی عادلانه بود. به نظرم در تبریز خوب کار کردیم و به همه بازیکنانم خسته نباشید می‌ گویم. اصلا برای مساوی نیامده بودیم و آمده بودیم بازی را ببریم. 3 بازی باقیمانده را به چشم دیدار تدارکاتی برای فینال جام حذفی نگاه می ‌کنیم و حتی امروز هم آمده بودیم تا خودمان را برای فینال جام حذفی آماده کنیم. در ادامه لیگ و در 2 دیدار آینده نیز ابتدا سعی می ‌کنیم تا مقابل حریفان گل نخوریم. بزرگترین حسن این بازی این بود که در زمین حریف گل نخوردیم و صاحب توپ و میدان بودیم و بیشتر توپ را به گردش درآوردیم. این موضوع را برای فینال جام حذفی بیشتر تقویت می‌ کنیم تا در این جام هم موفق باشیم. درباره مشکلات مالی تیم و بدهی مالکان باشگاه به کادر فنی و بازیکنان، اصلا خبری نداریم و به نظرم این گونه مسایل دیگر لوث شده است. خیلی وقت است از این مسایل خبری نیست.

 

کمالوند: بازی خوبی نبود

بازی خوبی نبود چون هر دو تیم به فکر گل نخوردن بودند. در نیمه اول بهتر از حریف بودیم اما در نیمه دوم خط هافبک ما افت کرد و مجبور شدیم دو تعویض زودهنگام انجام دهیم. با این حال در این نیمه با اینکه خودمان هم فرصتی نداشتیم اما به حریف هم موقعیتی ندادیم. امتیاز مهمی را در بازی خانگی از دست دادیم و اگر 3 امتیاز را می‌ گرفتیم شاید تا رابه ششم جدول هم بالا می ‌رفتیم. با این تفاسیر باید تمام توان مان را برای دو بازی پایانی بگذاریم.

     
آی اسپورت
2017-04-20 20:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر