فهرست
بختیار می‌ماند چون مبعلی نمی‌آید
بختیار می‌ماند چون مبعلی نمی‌آید

بختیار می‌ماند چون مبعلی نمی‌آید

آی اسپورت - بختیار رحمانی خرید پر سرو صدای استقلال در تابستان از جمله بازیکنانی است که شنیده می‌شد در لیست فروش قرار دارد اما با توجه به منتفی شدن جذب مبعلی به نظر می‌رسد احتمال ماندن او در تیم بیشتر از جدایی اش باشد. بختیار یکی از خریدهای پر سرو صدا و گرانقیمت استقلال در تابستان تنها با گذشت چند ماه از پوشیدن پیراهن این تیم به یکی از اصلی ترین نام‌ها در فهرست نفرات مازاد علیرضا منصوریان تبدیل شد تا جایی که سرمربی استقلال وقتی در برنامه‌ای تلویزیونی با این سوال مواجه شد که بختیار رحمانی می‌ماند یا نه؟ پاسخی شکننده داد و گفت باید شرایط را بررسی کند.

روزی که رحمانی به‌عنوان یکی از شاه مهره‌های نقل و انتقالات تابستانی به استقلال پیوست منصوریان به قدری نسبت به او اعتماد داشت که حاضر شد پیراهن شماره 7 را از بایگانی خارج و به این بازیکن اهدا کند به این امید که بختیار به مغز متفکر تیمش تبدیل شده و استقلال روی کاکل این بازیکن بچرخد. اتفاقی که در نیم فصل نخست اصلا رخ نداد و رحمانی بازی به بازی ضعیف‌تر ظاهر شد تا جایی که در بازی با سپاهان سکونشین شد تا جدایی اش جدی‌تر از همیشه شود.

در این بین بختیار واکنش عجولانه‌ای به شایعات اخیر نشان داد و در اقدامی عجیب تمام تصاویرش در صفحه شخصی‌اش با پیراهن استقلال را پاک کرد تا شائبه‌ها در خصوص جدایی او بیشتر شود گرچه حضور این بازیکن در اولین جلسه تمرینی تیم بعد از تعطیلات نیم فصل تا حدودی از این شایعات کاست اما هنوز هم ابهامات زیادی پیرامون ماندن یا رفتن او از استقلال دیده می‌شود.

با توجه به اینکه تیم نفت حاضر نشد ایمان مبعلی را به استقلال بدهد و منصوریان گزینه دیگری برای جانشینی بختیار ندارد پیش بینی می‌شود رحمانی بعد از نشستی با سرمربی و مسوولان باشگاه در استقلال ماندنی شود بلکه در نیم فصل دوم با آشنایی بیشتر با جو استقلال بتواند همان شماره 7 مد نظر منصوریان و طرفداران استقلال شود که برای رسیدن به پاسخ نهایی در این خصوص باید چند روزی منتظر ماند و دید در بازار زمستانی معادلات خرید و فروش‌ها به چه نحوی حل و فصل خواهد شد.

 

ایران ورزشی

     
آی اسپورت
2017-01-01 11:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر