فهرست
سوژه روز؛ کمپین آبی علیه الحاجی گرو
سوژه روز؛ کمپین آبی علیه الحاجی گرو

سوژه روز؛ کمپین آبی علیه الحاجی گرو

آی اسپورت - الحاجی گرو در ابتدای فصل آمد تا جای خالی مامه تیام را پر کند اما حالا ۹ هفته از لیگ گذشته و گرو حتی یک شوت در چارچوب هم برای استقلال نداشته است. خیلی‌ها معتقدند گرو از نظر فنی به هیچ عنوان در حد و اندازه‌های تیام نیست اما مشکل این مهاجم نیجریه‌ای در مسائل فنی خلاصه نمی‌شود و این بازیکن در استقلال با مشکلات دیگری هم مواجه است. رابطه نه چندان خوب با بازیکنان استقلال یکی از مشکلاتی است که گرو از زمان حضورش در استقلال با آن مواجه بود.

خیلی از خبرنگارانی که تمرینات استقلال را از نزدیک دیده‌اند تایید می‌کنند که بازیکنان استقلال رفتاری کاملا معمولی با الحاجی گرو دارند و در این مدت هیچ کدام از بازیکنان رابطه صمیمانه‌ای با این بازیکن برقرار نکرده است. در این بین عده‌ای از بازیکنان هم هستند که گویا از حضور این مهاجم آفریقایی در استقلال راضی نیستند! گرو نیز به تازگی در یکی از مصاحبه‌های خود در دفاع از عملکرد خود و در پاسخ به این سوال که چرا تاکنون گلی برای استقلال نزده اینطور گفته است: «اصلا فرصتی پیدا کرده‌ام که گل بزنم؟!»

شاید این اظهارنظر در ابتدا یک توجیه ساده به نظر برسد اما شاید بتوان از آن برداشت متفاوتی داشت و آن را یک گلایه هم تلقی کرد؛ گلایه‌ای که الحاجی گرو به خاطر پاس ندادن از هم‌تیمی‌هایش دارد و آن را عامل ناکامی خود در استقلال می‌داند. حالا در تازه‌ترین خبرها از اردوی استقلال خبری منتشر شده که می‌تواند به تمامی این حدس و گمان‌ها دامن بزند. طبق ادعای روزنامه گل، در تمرین روز شنبه آبی‌پوشان زکی‌پور و گرو با یکدیگر درگیر شدند و نزدیک بود کارشان به زد و خورد بکشد. گویا در بازی درون‌تیمی گرو یک موقعیت مسلم گلزنی را خراب می‌کند تا صدای زکی‌پور دربیاید.

به نوشته روزنامه گل، او به گرو گفت: «نه می‌دوی نه گل می‌زنی.» همین حرف زکی‌پور باعث شد تا این دو بازیکن با هم درگیر شوند که با وساطت بیژن طاهری این درگیری ختم بخیر شد و طاهری از زکی‌پور خواست تا تمرین را ترک کند و به رختکن برود. هرچند که بعد از انتشار این خبر خیلی زود زکی‌پور و طاهری آن را تکذیب کردند اما به هر حال همه شواهد حاکی از رابطه نه چندان خوب بازیکنان استقلال با الحاجی گرو دارد! البته مشکلات به همین جا ختم نمی‌شود و نارضایتی هواداران از عملکرد گرو نیز مشکلات این بازیکن را در استقلال دوچندان کرده است.

گرو در حال حاضر روی سکوهای آبی هم محبوب نیست و هر روز در صفحه شخصی خود با بی‌مهری هواداران استقلالی مواجه می‌شود و گویا گرو ۲ روز پیش در خصوص همین مسائل هم با شفر جلسه‌ای داشته و سرمربی آلمانی آبی‌ها به این بازیکن قول داده که شرایط به زودی بهتر خواهد شد تا این بازیکن با تمرکز بیشتری بتواند در تمرینات حاضر شود. مسلما با این شرایط ادامه کار هم برای گرو و هم برای استقلال سخت خواهد شد و شاید پایان زودهنگامی برای این مهاجم نیجریه‌ای در فوتبال ایران رقم بخورد!

 

فوتبالی 

  ۶  
آی اسپورت
2018-10-22 10:59:00
نظر دهید

۶ نظر
لنگ لجنی به بلندای تاریخ
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
رسانه های قلم به مزد لنگی مثل هرزنامه های گل و خبرورزشی و همینطور سایت شما بدجور از 3 برد پیاپی استقلال خصوصا مقابل سایپا وحشت کردن و شروع کردن به حاشیه سازی واسه استقلال. هیچ بازیکنی با گرو تو استقلال مشکل نداره ولی یه هرزنامه مثل گل میاد عکس شادی زکی پور با گرو تو تمرین استقلالو برش میزنه و تیتر میزنه اخراج زکی پور از تمرین به خاطر اعتراض به گرو!!!!!!! #حروم خور_نباشید
کیسه پلشت
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
حرص نخور کیسه کش. بازیکنان کیسه فقط تلاش میکنن فیکس بشن واسه همین همدیگه رو میزنن حتی اگه شوفر رو بزنن احتمال فیکس شدن شون میره بالا. تیم کثیف کیسه هرکاری بکنه نمیتونه به ارامش برسه تو بی ریشه اس و هوادارای کودنی مثل تو داره
۸
کسری
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
دیدن تیم ما احتمالا داره میره فینال دارن پیش پیش چالشو میکنن,میخان الحاجی گرون رو بفرستن یکی دیکه بخرن ولی ایندفعه کور خوندن.
.
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
هوادارای کیسه مثل زامبی می مونن واقعا افتخاری حق داشت گفت مشکل کیسه هوادارای نادونش هستن
۵ ۱
داود
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۷
یادم نمیره شما هوادارا با علی دایی و مهدوی کیا و علی کریمی و علی پروین چقد شعار میدادید...علی پروین رفت از مربیگری تیمتون...مهدوی کیا که گریه ش انداختید علی کریمی هم که رفت استیل آذین و علی دایی هم گفت کی گفته هر چی دارم از پرسپولیسه
۲
KEAN
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
تادیدن استقلال داره به ساحل آرامش میرسه مافیای رسانه ای شروع کردن به داستان سرایی و تخیل و حاشیه سازی ،شفر هم مثل بعضی باید ترتیب یه ناهار و تعدادی کارت هدیه برای این خبرناهارها بده ،خبرناهارهایی مثل سردبیر گل و خبرورزشی برای یه ناهار و کارت هدیه شرفشونو به تاراج گذاشتن،از همونروز تمام تیترها علیه استقلال و به نفع یه سری دیگه شد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر