فهرست
در مرز هزار/ سجاد 900 دقیقه گل نزده!
در مرز هزار/ سجاد 900 دقیقه گل نزده!

در مرز هزار/ سجاد 900 دقیقه گل نزده!

آی اسپورت – از آخرین باری که سجاد شهباززاده در لیگ برتر ایران گل زد مدت‌ها می‌گذرد. آخرین گل او در لیگ برتر ایران در هفته بیست و نهم لیگ پانزدهم با پیراهن استقلال و در مقابل تراکتورسازی به ثمر رسید. یعنی در تاریخ 19 اردیبهشت 1395 و به عبارتی بیش از 15 ماه قبل! او در پایان فصل از استقلال جدا شد و به آلانیا اسپور ترکیه رفت و پس از یک نیم‌فصل ناموفق به ایران برگشت و بعد از اینکه نتوانست به استقلال و تراکتورسازی برود، در نیم‌فصل دوم به نفت تهران پیوست. او در این مدت در 8 بازی برای نفت به میدان رفت اما موفق به گلزنی نشد و سرانجام امسال در فصل نقل و انتقالات به استقلال برگشت. شهباززاده در بازگشت به اسقلال هم یک ناکام تمام‌عیار بود و تا پایان هفته چهارم نتوانست گل بزند. او در حال حاضر مصدوم است و قطعا به بازی روز سه‌شنبه با پدیده نخواهد رسید و قطعا دوران ناکامی او در گلزنی طولانی‌تر خواهد شد. او در حال حاضر 901 دقیقه است که گل نزده و با احتساب غیبت او در مقابل پدیده این مدت به بیش از 990 دقیقه خواهد رسید!

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-08-19 17:57:00
نظر دهید

۵ نظر
امیرعباس
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
البته خیلی بی انصافیه که گل فوق العادش به تراکتور تو فینال جام حذفی دیده نشه ولی در کل موافقم که سجاد لااقل تواین چهارتا بازی کار خاصی نکرد!
۳ ۱
من
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
گل فوق العاده اون گل هد شانسی رو میگی ؟ این بیشرف پارسال رو سکو بودن تیم ته جدولی ترکیه رو به فیکس استقلال بودن ترجیح داد پر رو پر رو هم گفت اصلا پشیمون نیست اگه بازم به اون روز برگردم همون کار میکنم
۹
استقلال
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
کلا سه تا بازی فیکس بوده یعنی 3 در 90 میشه 270 بعلاوه ی 30 دقیقه میشه 300 دقیقه تازه بازی آخر هم کامل نبود
۱
ده بازی هم توی نفت حساب کن
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۹
میشه ۱۰۰۰ دقیقه
۵
امیرحسین
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۴
سجاد آقای گل ...! خخخخخخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر