فهرست
بهترین روزهای رادو؛ فیکس تا اطلاع ثانوی؟
بهترین روزهای رادو؛ فیکس تا اطلاع ثانوی؟

بهترین روزهای رادو؛ فیکس تا اطلاع ثانوی؟

آی اسپورت – پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر مقابل فولاد به پیروزی 3-0 رسید و دومین کلین‌شیت فصل خود را ثبت کرد. در این بازی هم مثل بازی قبل بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان فیکس پرسپولیس بود و بیرانوند از روی نیمکت بازی را دنبال کرد. رادو این روزها بهترین دوران خود را در پرسپولیس می‌گذراند. او فصل گذشته در 3 بازی لیگ برتر در ترکیب پرسپولیس قرار گرفته بود و فقط یک کلین‌شیت داشت.

رادو فصل گذشته در بازی رفت با استقلال خوزستان یک گل دریافت کرد اگرچه پرسپولیس 3-1 برنده شد. او در بازی برگشت با استقلال خوزستان دروازه تیمش را بسته نگه داشت و پرسپولیس 1-0 پیروز شد تا اولین کلین‌شیت رادو برای پرسپولیس ثبت شود. این دروازه‌بان کروات در بازی با سایپا هم در ترکیب اصلی قرار داشت که آن بازی با برتری 2-1 سایپا به پایان رسید.

رادو اما در لیگ هجدهم آماده‌تر از قبل به نظر می‌رسد. او در بازی دیشب زیاد به زحمت نیفتاد اما در بازی اول مقابل پدیده یک بار دروازه تیمش را نجات داد و حالا تنها دروازه بان لیگ هجدهم است که در هر دو بازی دروازه تیمش را بسته نگه داشته است. در این شرایط مشخص نیست تصمیم برانکو برای بازی بعدی چه خواهد بود. پرسپولیس در هفته سوم مهمان استقلال خوزستان است و گفته می‌شود در این بازی احتمال بازگشت بیرانوند به ترکیب اصلی زیاد است. اما کنار گذاشتن دروازه‌بانی که آماده است و دو کلین شیت پیاپی را ثبت کرده کار آسانی نیست و باید دید برانکو در بازی بعدی پرسپولیس چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-08-04 15:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فندکیون⭐️
شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
رای سوپرجام چرا اعلام نمیشه؟
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر