فهرست
حسینی برمی‌گردد؛ پادوانی نیمکت‌نشین می‌شود؟
حسینی برمی‌گردد؛ پادوانی نیمکت‌نشین می‌شود؟

حسینی برمی‌گردد؛ پادوانی نیمکت‌نشین می‌شود؟

آی‌اسپورت- مجید حسینی یک بار دیگر به ترکیب استقلال بازخواهد گشت تا استقلال فردا با یک مصدوم کمتر از هفته پیش مقابل ذوب‌آهن بازی کند. حسینی بهبود پیدا کرده و علیرضا منصوریان دیشب هم تایید کرد که او به ترکیب استقلال بازخواهد گشت. با بازگشت او یکی از دو بازیکن دفاعی استقلال مقابل پارس جنوبی جم باید بیرون بنشیند. روزبه چشمی و لئوناردو پادوانی دو بازیکن دفاعی استقلال در این بازی بودند که البته هیچ‌کدام هم نمایش خوبی نداشتند.

آمدن حسینی به جای چشمی، می‌تواند به منصوریان امکان بدهد او را دوباره به پست اصلی‌اش، هافبک دفاعی برگرداند. اما عملکرد ضعیف‌تر پادوانی احتمال جایگزین شدن او با حسینی را بیشتر می‌کند. به این ترتیب، منصوریان می‌تواند از چشمی یا حتی باقری در پست دفاع وسط استفاده کند. منصوریان تاکنون از باقری در این پست استفاده نکرده و نمایش بد چشمی می‌تواند باعث عقب‌تر بازی کردن او و رفتن چشمی به میانه زمین شود. در صورتی که انتخاب منصوریان بازی کردن پادوانی باشد باقری جایش را در ترکیب اصلی استقلال از دست خواهد داد. 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-09-19 17:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
majid
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۵۵
من منتقد صد در صدی منصوریانم، ولی رمز برنده شدن منصوریان تو بازی فردا و کلا ادامه موفقیت تو استقلال ،بازی دادن و بها دادن به جووناست، این ترکیب رو بزار اقای منصوریان، یه بار هم که شده حرف گوش بده و ترکیب رو دست نزن تا نیم فصل که یه دفاع راست و مهاجم نوک بگیری؛حسینی،وریا غفوری،گوک،حسینی،زکی پور، فرشید باقری،نورافکن،فرشید اسماعیلی،قاعدی،بیت سعید،قربانی، رحم نکن، بزار از دقیقه یک حمله کنن، به این بازی مثله فینال نگاه کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر