فهرست
اندیشه کی‌روش این‌بار تفاوت دارد
اندیشه کی‌روش این‌بار تفاوت دارد

اندیشه کی‌روش این‌بار تفاوت دارد

آی اسپورت - ما در این جام جهانی و جام قبلی توانایی های خود را در بخش دفاعی نشان دادیم و همه می دانند ما در این بخش خیلی خوب هستیم. حال همه منتظر هستند ببینند اگر ایران عقب بیفتد می تواند جبران کند یا نه. من یادم نمی آید تیم ملی در بازی عقب افتاده باشد و بتواند جبران کند. در بازی با اسپانیا نشان دادیم می توانیم به گل هم برسیم. اگر ویدئو چک نبود داور آن گل را درست اعلام کرده بود و ما نشان دادیم توان حمله کردن را داریم.

ما باید نشان بدهیم توان حمله کردن را هم داریم چون در جام ملت ها اگر آقای کی روش سرمربی تیم ملی باشند باید حمله کنیم و حریفان مان را شکست بدهیم، در آن بازی ها دیگر فرصتی برای دفاع کردن نیست و اگر می خواهیم قهرمان شویم باید حمله کنیم و همه حریف ها را شکست بدهیم.

بازی با پرتغال این خوبی را دارد که می توانیم بازنده باشیم ولی بگوییم امتیاز خوبی گرفته ایم  یا می توانیم مساوی بگیریم و با 4 امتیاز صعود نکنیم و به امتیازهایی که گرفته ایم افتخار کنیم؛ با این شرایط می توانیم  ثابت کنیم در بخش حمله تیم خوبی هستیم و برویم فوتبال بازی کنیم که فکر می کنم اگر این اتفاق بیفتد زمان صعود و تاریخ سازی ما فرا رسیده است.

استراتژی بازی دست کی روش است ولی  فکر می کنم مردم تا همین جا هم از عملکرد تیم ملی راضی هستند. حتی بخشی از انتقادها که در مورد بازیکنان وجود داشت هم الان برطرف شده است که من فکر می کنم آن اتفاق خوب نبود و نباید به آنها حمله می کردیم. اگر بازیکنانی که گل به خودی زدند در تیم ما بودند مردم با آنها چه کار می کردند.

در هر صورت خیلی ها راضی هستند و تیم ملی در بین مردم محبوبیت دارد و فکر می کنم باید برویم و بازی هجومی انجام بدهیم. بعد از قرعه کشی همه می گفتند ایران شانس صعود ندارد ولی الان شانس این تیم در کنار 2 تیم دیگر بسیار بالا است. فکر می کنم اگر بازیکنان با فراغ بال و بدون اینکه فکر کنند چه می شود بروند برای بردن می توانند این کار بزرگ را انجام بدهند. من خودم هم بازیکن بوده ام و هم مربی و  وقتی بازیکن استرس نداشته باشد می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد و فکر می کنم الان فشاری روی بازیکنان نیست چون همه راضی هستند.

باید اول گل نخوریم، شاید بخشی از فوتبال ما شبیه به بازی با اسپانیا باشد ولی الان تا دقیقه  90 نتیجه صفر بر صفر نمی خواهیم و اندیشه های آقای کی روش قطعا نسبت به بازی با اسپانیا متفاوت است. خیلی امکان بالایی دارد صعود کنیم. اگر روح تیم ما بالا باشد می توانیم کار بزرگی انجام بدهیم. سنگال در جام جهانی 2002 فرانسه را حذف کرد و الان هم دو تیم آرژانتین و آلمان شرایط خوبی ندارند، وقتی این اتفاق ها در گروه های دیگر در حال رخ دادن است چه اشکالی دارد ما هم یکی از تیم های صعود کننده باشیم؟

 

ایران ورزشی

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-06-24 11:23:00
نظر دهید

۳ نظر
محمد
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۵
از این جوگیری ها و حرف ها 4 سال پیش قبل از بازی با بوسنی هم بود. آخرش 3 -1 باختیم!
بهزاد
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
من موندم روی این جماعت کم نمیشه چرا. یه عقده ای مثل همین محمد قبل بازی ایران-اسپانیا کامنت گذاشته بود 3 تا میخوریم. بنظرم الان وقت خفه شدنه منتقد عزیز. خفه شو بزار کی روش کارشو بکنه. آبو بریز اونجا که میسوزه. بجای چرت و پرت گفتن و حمایت کورکورانه از پرفسور هیچی ندار بشین فک کن چجوری میشه وحید امیری و بیرانوند تو تیم ملی اینجوری بازی میکنن؟ چرا تو پرسپولیس مثل تیم ملی نیستن. جوابش 1 کلمست کی روش. ایرادو تو برانکو ببینید بجای پایین کشیدن کی روش
۱
مهدی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
اگر ویدئو چک نبود داور آن گل را درست اعلام کرده بود!!!!
چرا انقدر واقعیتها رو تحریف میکنید؟؟؟ همون اول کمک داور گل ما رو آفساید اعلام کرد بعدش داور برای اینکه حقی از ما ضایع نشه اجازه داد ویدئو چک هم دیده بشه که نظر کمکش درست بوده یا نه...
برید خجالت بکشید. هم آفساید بود هم هند بود هم باید برای اسپانیا یه پنالتی واضح میگرفتن...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر