فهرست
مسافران جزیره/ 5 ستاره از بوندسلیگا
مسافران جزیره/ 5 ستاره از بوندسلیگا

مسافران جزیره/ 5 ستاره از بوندسلیگا

آی اسپورت- باشگاه‌های لیگ برتری مدتی است که فعالیت در بازار نقل و انتقالات را آغاز کردند و بسیاری از آن‌ها هم به دنبال جذب بازیکن از بوندسلیگا هستند. اما داغ‌ترین سوژه‌های نقل و انتقالاتی لیگ آلمان کدام بازیکنان هستند؟

پیره امریک اوبامیانگ

ستاره گلزن دورتموند به نظر می‌رسد راهی پاری سن ژرمن شود، اما با جدای پاتریک کلایورت، مدیر ورزشی باشگاه فرانسوی، به نظر برای مدتی فعالیت‌های نقل و انتقالاتی متوقف می‌شود. این یعنی درها دوباره روی باشگاه‌های لیگ برتری باز هستند. او فصل گذشته در 46 بازی 40 گل زده و گفته می‌شود در لیگ برتر بیشتر از هر تیمی به من سیتی با انتقالی 70 میلیونی نزدیک است.

ماتیاس گینتر

گینتر بازیکن فوق‌العاده‌ای است که از دقایق کم بازی‌اش در دورتموند راضی نیست. هوفنهایم تیمی از بوندسلیگا است که او را می‌خواهد و با پررنگ شدن شایعات مربوط به انتقال بازیکنشان نیکلاس زوله به بایرن مونیخ، آن‌‎ها می‌خواهند گینتر را جایگزینش کنند. اما او از لیگ برتر هم پیشنهاداتی دارد. آرسنال تیمی است که بیشتر از باقی تیم‌ها به او نسبت داده شده است. صحبت از انتقال احتمالی‌اش به تاتنهام هم به میان است.

امیل فورزبرگ

ملی‌پوش سوئدی بازیکنی بود که در دوم شدن لایپزیگ در لیگ آلمان نقشی پررنگ داشت. او 8 گل زد و بیشترین پاس گل لیگ را هم داشت، 19 پاس. او قرارداد جدیدی با تیم آلمانی امضا کرده که تا 2022 اعتبار دارد. اما این باعث نشده که او را به آرسنال و لیورپول نسبت ندهند. همچنین گفته می‌شود که میلان هم تنها مشتری او از لیگ ایتالیا است. می‌گویند او عاشق فشن و مد است و شاید تنها این موضوع باشد که شانس میلان را هم اندازه تیم‌های لیگ برتری برای جذب او کرده باشد.

هاکان کالهانوگلو

با تکنیکی بی‌نظیر و ضربات کاشته استثنایی این بازیکن توجه تیم‌های لیگ برتری را به خود جلب کرده است. آرسنال، تاتنهام و اورتون تیم‌‎هایی هستند که گفته می‌شود او را می‌خواهند و در ماه‌های اخیر به ملی‌پوش ترکیه‌ای نسبت داده شده‌اند. این بازیکن 23 ساله در رقابت‌های فصل گذشته بوندسلیگا برای لورکوزن  6 گل زد و 5 پاس گل داد، آن هم در 15 بازی.

رناتو سانچس

ستاره 19 ساله یکی از ستاره‌های یورو 2016 بود، اما اولین فصل حضورش در بایرن مونیخ کاملا ناامید کننده بود. تیم آلمانی برای او 35 میلیون یورو پرداخت، اما او نتوانست ثابت کند که ارزش این پول را داشته است. او دوست دارد دقایق بیشتری بازی کند و گفته می‌شود مورینیو و منچستریونایتد می‌خواهند این فرصت را به او بدهند.

     
آی اسپورت
2017-06-16 14:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر