فهرست
چه کسی دستور برکناری قنبرپور را داد؟
چه کسی دستور برکناری قنبرپور را داد؟

چه کسی دستور برکناری قنبرپور را داد؟

آی‌اسپورت- دستور اخراج سرپرست پرسپولیس زمانی صادر شد که او پشت‌سر یک شخص صحبت کرد. موضوع برکناری مصطفی قنبرپور تقریبا چند ماه پیش مطرح شد و همان موقع برخی عنوان کردند که او با برانکو اختلاف دارد. موضوعی که توسط این مربی کروات به شدت تکذیب شد و او در نشست خبری‌اش از سرپرستی قنبرپور حمایت کرد. بعد از این اتفاق کمتر کسی فکر می‌کرد قنبرپور از کارش برکنار شود اگرچه برخی در پرسپولیس از عملکرد وی رضایت نداشتند اما تا زمانی که برانکو از او حمایت می‌کرد نمی‌شد انتظار برکناری‌اش را داشت.

این که چه شد به یکباره برانکو از عرب خواست عذر قنبرپور را بخواهد بر‌می‌گردد به یک موضوع که به گوش سرمربی پرسپولیس رسید. گویا سرپرست برکنار شده پرسپولیس در صحبت با یکی از بازیکنان این تیم  می‌گوید؛ در زمین مسابقه آن طور که خودش می‌خواهد بازی کند و خیلی به دستورات تاکتیکی برانکو گوش ندهد. همین جمله کافی بود تا یکی دیگر از بازیکنان این مورد را به گوش یکی از کروات‌های پرسپولیس برساند تا او هم برانکو را در جریان قرار دهد. برانکو با شنیدن این قضیه مدتی با سرپرست تیمش صحبت نمی‌کند و در نهایت بعد از اتفاقاتی که در اهواز رخ داد و حواشی که پیرامون پرسپولیس پیش آمد، برانکو از  باشگاه خواهان تغییر  سرپرست تیمش شد.

۱ ۴  
آی اسپورت
2019-02-17 16:33:00
نظر دهید

۴ نظر
....
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۴۵
واقعا متعجبم از شما یه دروغی بگید که باور کردنی باشه دیگه دروغ تا این اندازه بعیده
امید از تفت
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۴۰
داستانی تخیلی از نویسنده بی نام. برکناری قنبرپور بخاطر بی بخاریش توی اهواز بود. کلاً یه آدم منفعل بی خاصیت بود و به درد سرپرستی نمی خورد. جایی که باید از بازیکنان و تیمت حمایت کنی و رابطه خوبی داشته باشی
گوزن نر
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۴
خوب معلومه با زیر آب زنی دلال کروات پیش وزیر لنگی.
۵
حمید
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
خر خودتی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر