فهرست
تکذیب شایعات: برزای، یک قدم تا استقلال
تکذیب شایعات: برزای، یک قدم تا استقلال

تکذیب شایعات: برزای، یک قدم تا استقلال

آی‌اسپورت- بهنام برزای که ابتدای فصل از لیست استقلال کنار گذاشته شده بود با نظر شفر دوباره به استقلال برمی‌گردد. در حالی که امروز شایعاتی درباره حضور او در آبادان شنیده شده بود برزای خبر داد که در تست پزشکی باشگاه شرکت کرده است. او در صفحه ایسنتاگرام‌اش نوشت:

هوادارای عزیز باشگاه استقلال؛ من استقلالی هستم و استقلالی می‌مانم تا ابد. به عشق رنگ آبی و اسطوره‌های باشگاه و هوادارای عاشق. آزمایشات پزشکی را داده‌ام و منتظر تایید نهایی سرمربی هستم و به امید خدا به زودی در تیم محبوبمان خواهم بود. تمام تمرکز ما روی بازی سه شنبه با نفت هست و برای سر بلندی استقلال باهم تلاش می‌کنیم. خدارو شکر من خیلی قوی دارم تمریناتم را انجام میدم و بسیار تو شرایط خوبی هستم و ثانیه شماری می‌کنم برای اولین بازی. از سرمربی عزیز آقای وینفرد شفر ممنونم که دوباره این افتخارو به من داد. و همچنین آقای سید پندار توفیقی عزیز که با تمام توان در خدمت باشگاه و بازیکنان است نهایت تشکر را دارم و یکی از مهمترین عامل بازگشت من به تیم محبوبم هست.  عاشقتونم بهترین هوادارای دنیا. زندگیم حتی جونم برای استقلال و هواداراست.

۴۸ ۵  
آی اسپورت
2017-10-29 23:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
کامران
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۳۵
خوبه دیگه اسم پندار توفیقی هم آورده تو پیامش که احتمال استقلالی شدنش بره بالا
ممد
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۴۶
مشکل دوپینگش بر طرف شد؟
۳ ۱
عمر خر چیپ
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
ببین کی به کی میگه دوپینگی شما که کاپیتان هادیتون از بس دوپینگ کرد مرد
دوپینگی مون
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۴۳
تا نیم فصل محروم است
۳
مجید
دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۲۹
شفرگرامی توجه کند که استقلال پر از بازیکنان بی کیفیت هست..امدن و آوردن امثال برای نه تنها کمکی به تیم نمیکند که نمک به زخم ان می پاشد.. مطمئن هستم برای با فشار لابی داره وارده تیم میشه اون هیچ استاندارد قابل قبولی نداره...وضعیت فعلی تیم فقط حاصل دستپخت منصوریان با تمام کج سلیقه هاش هست...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر