فهرست
آزمون- استرا و اشتباه؛ لاتزیو، نه ناپولی
آزمون- استرا و اشتباه؛ لاتزیو، نه ناپولی

آزمون- استرا و اشتباه؛ لاتزیو، نه ناپولی

آی‌اسپورت- مصاحبه اختصاصی دی‌مارتزیو با آندره‌ا استراماچونی یک نکته ویژه در خود جای داد. جایی که سرمربی ایتالیایی بعد‌ از صحبت‌های فراوان پیرامون اتفاقات باشگاه استقلال، کمی هم از سردار آزمون گفت و اینکه او مهاجم مدرنی است و برای بازی در «سری آ» بسیار مناسب است. استراماچونی حتی به این نکته اشاره کرد که با سردار و مدیر برنامه‌هایش در تابستان صحبت کرده و آن‌ها برای انتقال به یک باشگاه ایتالیایی از او مشاوره خواسته‌اند.

بلافاصله بعد از این مصاحبه، گمانه‌زنی‌ها آغاز شد و قریب به اتفاق رسانه‌ها از ناپولی به عنوان تیمی که در نقل و انتقالات تابستانی سردار را مد نظر داشت نام بردند. بخصوص که این روزها هم بحث انتقال آزمون به ناپولی در حدی جدی است که مدیر فنی این تیم در مصاحبه‌ای جالب به تمجید از سبک بازی سردار پرداخته و او را مهاجمی خوب معرفی کرده.

در آن مقطع (تابستان) و زمانی که ارتباط میان آزمون و استراماچونی برقرار شد، بحث پیشنهاد باشگاه لاتزیو مطرح بود. استراماچونی اهل رم است و سال‌ها در تیم‌های پایه آث‌رم کارکرده و شاید به همین دلیل ‌و البته مدت‌ها فعالیت در سری آ می‌توانست مشورت خوبی به آزمون بدهد. سردار البته دو سال قبل و وقتی در روستوف هم حضور داشت پیشنهاد ۲۰ میلیون یورویی باشگاه لاتزیو که توسط ایگلی تاره- مدیر ورزشی اهل آلبانی - ارائه شده بود را رد کرد و تابستان هم ترجیح داد تن به این انتقال ندهد، در روسیه بماند، برای زنیت بازی کند و وقتی پخته‌تر از این شد به سری آ برود.

این‌بار گویا اوضاع تغییر کرده و به جای لاتزیو و سیمونه اینزاگی، گنارو گتوسو سراغ آزمون را گرفته تا او را به عنوان آلترناتیو هروینگ لوزانوی اهل مکزیک که این فصل تنها دو گل زده و با میلیک اهل لهستان که ۹ گل به ثمر رسانده، جذب کند.

در پایان فصل و با بازگشت احتمالی کوکورین از سوچی به زنیت، این باشگاه احتمالا با جدایی و فروش آزمون موافقت خواهد کرد. آنوقت باید ببینیم سردار ناپولی را انتخاب می‌کند یا به پیشنهادی دیگر پاسخ مثبت می‌دهد؟

۱    
آی اسپورت
2020-03-28 14:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر