فهرست
خط خوردن کاوه عادلانه نیست؛ شکایت مربی شارلروا
خط خوردن کاوه عادلانه نیست؛ شکایت مربی شارلروا

خط خوردن کاوه عادلانه نیست؛ شکایت مربی شارلروا

آی‌اسپورت- فلیچه ماتزو، سرمربی شارلروا، معتقد است قرار نگرفتن کاوه رضایی در فهرست نهایی تیم ملی ایران برای جام جهانی ناعادلانه بوده است. کاوه رضایی که در تابستان گذشته از استقلال به باشگاه بلژیکی شارلروا رفت، در اولین فصل حضورش در لیگ بلژیک عمل‌کرد درخشانی داشت و توانست ۱۶ گل برای تیمش به ثمر برساند اما کارلوس کی‌روش در نهایت تصمیم گرفت تا او را در فهرست نهایی تیمش برای جام جهانی قرار ندهد؛ تصمیمی که واکنش ماتزو را به همراه داشت.


او به خبرنگاران گفت: «انتخاب نشدن کاوه برای جام جهانی غیرقابل درک است. باشگاه این موضوع را روز شنبه متوجه شد و من صبح یکشنبه از این موضوع مطلع شدم. این موضوع بی‌تردید یک ضربه برای او بود. مثل یک بمب کوچک برای او بود. ما خیلی ناراحت هستیم؛ هم او و هم باشگاه. ما نمی‌توانیم بفهمیم بازیکنی که در یک فصل ۱۶ گل زده، پشت سر بازیکنانی قرار بگیرد که ۵ یا ۶ گل زده‌اند. من دلیل آن را نمی‌دانم. این یک بی‌عدالتی بزرگ در حق این پسر است.»

 

ورزش سه

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2018-05-24 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ميلاد
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۵
خيلي دلم براي كاوه سوخت. البته حرفهاي اقاي مازو طبيعيه.يك مربي خوب هميشه از بازيكنانش دفاع ميكنه. البته سردي و هوش قوچان نژاد جلو دروازه تمايل رو به سمت اون سنگين كرده.
اصغر
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۳۴
باند های دلالی مهدی تاج آبروی اسلام را برده
۲
652
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۹
اما عقیده دلال بزرگ چیز دیگه هست، این آقا هم فوتبال نمیفهمه، 5 گل + یک دنیا ادعا و حواس پرتی خیلی با ارزش تر از حرفاست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر