فهرست
کامیابی‌نیا هم برای برانکو تمام شد!
کامیابی‌نیا هم برای برانکو تمام شد!

کامیابی‌نیا هم برای برانکو تمام شد!

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ تا روز دوشنبه 14 خرداد ماه به بازیکنان آزاد تیمش به غیر از وحید امیری که در اردوی تیم ملی حضور دارد، فرصت داده بود تا تصمیم نهایی خود را برای ماندن یا رفتن از این باشگاه اعلام کنند، اما در این بین کمال کامیابی‌نیا تنها بازیکنی است که هنوز تکلیف خود را مشخص نکرده.

مدیربرنامه‌های کامیابی‌نیا جلساتی با حمیدرضا گرشاسبی برگزار کرد و او هم در جریان فرصتی که برانکو به بازیکنان آزاد داده بود، قرار گرفت، اما با این حال کمال همچنان پیگیر انتقالش به یکی از تیم‌های ترکیه‌ای است و در صورت منتفی شدن این قضیه قصد دارد به پیشنهاد پرسپولیس با رقم خیلی خوب مالی جواب مثبت دهد. این در شرایطی است که یکی از تیم‌های شهرستانی با رقم خیلی خوب این بازیکن را می‌خواهد و همچنان منتظر پاسخ اوست.

در چنین شرایطی برانکو تمایلی برای حفظ شماره 11 تیمش ندارد و حتی اگر مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم به تمدید قرارداد کامیابی‌نیا بگیرند، این بازیکن زمان زیادی خواهد برد که بتواند دل برانکو را به دست بیاورد. سرمربی پرسپولیس پیش از این در رفتارش با نفراتی چون رامین رضاییان، مهدی طارمی، محسن مسلمان و ... نشان داده است که اگر بازیکنی بر خلاف خواسته‌اش عمل کند سرنوشت خوبی در تیم او پیدا نخواهد کرد. ضمن اینکه کتف مصدوم کامیابی‌نیا هم باعث شده است برانکو برای تمدید قرارداد او خیلی راغب نباشد.

احتمال اینکه کامیابی‌نیا در پرسپولیس بماند کم است و اگر این اتفاق رخ دهد او جایگاه قبلی‌اش را در تیم برانکو نخواهد داشت. به نوعی این بازیکن به مانند فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و صادق محرمی که از پرسپولیس جدا شدند، برای سرمربی کروات این تیم تمام شده است.

تسنیم

۲۲ ۸  
آی اسپورت
2018-06-08 18:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
منتقد
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
نه تنها برانکو برای هوادار هم تموم شده
امید از تفت
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
منتظر اظهار نظر رسمی برانکو هستیم. هنوز برانکو حرفی نزده و موضع برانکو، موضع باشگاه و همه هواداران است.
جابر بن سامپائولی
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۷
تیم ملی صعود می‌کند؟
۱
مهران
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
کامیابی نیا و ساایر بازیکنانی شبیه ایشان خیلی برای برای پرسپولیس زحمت کشیدند و فقدانشون پرسپولیس را به کمی زحمت می ندازه.... اما باید یادمون باشه پرسپولیس با حمایت هواداران از مربی زحمت کش خودش یعنی برانکو توانست دوباره احیا بشه ....بهترین تصمیم تو این مقطع اینه که حمایت همه جانبه خودمون را از تیم پرسپولیس و کادر مربیگری داشته باشیم تا بتوانند دوباره با شجاعت یک پرسپولیس نوین و جوان و کارآمد را پایه ریزی کنند باید صبر و حوصله به خرج بدهیم حتی اگر امسال قهرمان نشدیم تا سالهای بعدی محکمتر و قوی تر باشیم.
مکتب لنگیسم
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۵
لنگیه_با_تعصب
۸ ۱
مکتب جعل و جهل و فتوشاپ و دوپینگ و بداخلاقی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
شعور حرف زدن استقلالی ها را ببینین:)))
علی
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۵
خائنین
۶
حرف حساب
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۰۰
همون بهتر که این مثلث شرارت و حاشیه از پرسپولیس رفتند: طارمی و احمدزاده و کمال!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر