فهرست
ابهام در دربی؛ سیدجلال اخراج شد؟
ابهام در دربی؛ سیدجلال اخراج شد؟

ابهام در دربی؛ سیدجلال اخراج شد؟

آی‌اسپورت- لحظاتی بعد از سوت پایان بازی استقلال و پرسپولیس، مهدی رحمتی و جلال حسینی دوباره مقابل هم قرار گرفتند و این بار شادی تحریک کننده رحمتی روی اعصاب کاپیتان پرسپولیس رفته بود. صحنه‌ای که در پایان بازی از طریق دوربین‌ها نشان داده شده، گویای آن است که فغانی کارت زرد دوم را هم به کاپیتان عصبانی پرسپولیس نشان داده و او را اخراج کرده است. اتفاقی که از ساعتی بعد از پایان بازی به نقطه مبهم ماجرای حاشیه‌های دربی پایتخت تبدیل شده. باید دید در گزارش داور بازی، درباره اتفاقات بعد از سوت پایان چه نکته‌هایی و احتمالا چه محرومیت‌هایی نهفته خواهد بود.

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2017-02-13 00:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۵
کارت زرد به نظر شما مشخص نیست در تصویر. نصیرزاده خواست در برنامه شب های فوتبالی ماست مالی کنه ! جناب آقای نصیرزاده می گه داور کارت زرد رو بیرون آورده گفته می توتنم بهت کارت زرد بدم و لی نمی دم!!کجای دنیا چنین اتفاقی می افته!؟ به نظر شما از یک داورجهانی و بین المللی این حرکت بعید نیست؟ یک نمونه خارجی برای ما مثال می زنید داور جلوی میلیون ها نفر کارت از جیبش بیرون بیاره اینجوری نشون بده بعد بگن می تونستم بدم ولی نمی دم.
محمد
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۰
ماسمالی کردن کارت زرد سید جلال
Sina
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۴
كارت دست داوره و داره صحبت ميكنه كارت نشون نميده دقت كنين كارت دست داوره كارت رو تو دستش نگه داشته و اگه قرار بود كارت بده از زير كارت ميگرفت
۵ ۳
حمید
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۸
آره دقت کردیمحتما به طور اتفاقی دستش این همه کشیده هست حتما هم کاملا اتفاقی رو به سید جلالی هست
Sina
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۴
دِ اخه عزيز كارت ميداد كه بعدش كارت قرمز هم ميداد كه شما اسدقلالى ها منطق ندارين چرا ؟ يه روز نشده شفا پيدا كردين
sia
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۹
فیلمو ببینید مثل این که خودکار هم از تو جیبش در آورد!
حالا برای یاداشت کردن یا مرتب کردن جیبش!!!!
۲
آبتین
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۶
طبق عنایات نصیرزاده پرسپولیسی که گل دوم رو خطا نمی دونست، یه قانون جدید اومده که بهش میگن داور کارت رو نشون میده و میگه می تونم بدم ولی نمیدم. این کارت ها حساب نمیشه. چون بلاخره دوستان هفته بعد با سپاهان بازی دارن و اگر اونجا ببازن اوضاع خوب نمیشه.
ss
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۳
نصیرزاده که گفت گل دوم پرسپولیس هم کاملا صحیح بود!
نمی دونم مردم ایرانو ساده فرض کرده یا کور؟
یکم شرافت داشته باش آقای نصیرزاده!
مهدی
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۹
نصیرزاده مردم را جیگر فرض کرده. مردک بی شعور بعد از بازی کدوم داور کارت را بیرون میاره نشون می ده و بعد کارشناسان ابلهی مثل تو تفسیرش می کنند. بعد از این یک برنامه تفسیر کارت زرد داورها را بگذارن تا مردم بفهمن کدوم کارت واقعیه کدوم تخیلی.
قادر
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
وقتی بین همه مردم و به خصوص فوتبالی ها این تصور به وجود اومده که فدراسیون میخواد به هر طریقی پرسپولیس رو قهرمان کنه به خاطر همین جانب داری ها از پرسپولیسه. جلال حسینی بازیکنی هست که حداقل این فصل چندین بار باید از زمین اخراج میشد تمام بازی هایی که بوده جنجال درست کرده تنش ایجاد کرده اما انگار نه اگار کمیته افتضاحی خودش رو زده به خواب خرگوشی. الان داور اگه کارت نمیده داره چکار میکنه؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر