فهرست
لیست استقلال پر شد/ خط بزن، بعد بخر!
لیست استقلال پر شد/ خط بزن، بعد بخر!

لیست استقلال پر شد/ خط بزن، بعد بخر!

آی اسپورت- با جذب حسین بیت سعید و سجاد شهباززاده و اضافه شدن نام روزبه چشمی، لیست بازیکنان بزرگسال استقلال برای حضور در لیگ هفدهم تکمیل شده است و همین حالا، آنها برای حضور قریب الوقوع داریوش شجاعیان باید روی نام یک بازیکن شان خط قرمز بکشد.

طبق قانون هر تیم می تواند در فهرست بازیکنان بالای 23 سالش، نام 18 بازیکن را بنویسد. استقلال از فصل قبل این نفرات را در این لیست دارد: مهدی رحمتی، حسین حسینی، خسرو حیدری، هرایر مگویان، وریا غفوری، لی آندرو پادوانی، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، فرشید باقری، علی قربانی، جابر انصاری و بهنام برزای. به این نفرات در این فصل، محسن کریمی و فرشید اسماعیلی و رابسون جان واریو اضافه می شوند که به دلیل شرایط سنی، دیگر نمی توانند جزو لیست زیر 23 سال باشند. این یعنی استقلال با نفرات فصل قبلش، 15 بازیکن فعال در لیست بازیکنان بزرگسال دارد. این فهرست با اضافه شدن حسن بیت سعید، سجاد شهباززاده و روزبه چشمی به عدد قانونی 18 می رسد.

میلاد زکی پور، مجید حسینی (در صورت تمدید قرارداد)، مجتبی حقدوست (در صورت رضایت باشگاه نفت برای ادامه حضور در استقلال)، امید نورافکن و مهدی قائدی هنوز جزو سهمیه زیر 23 سال به حساب می آیند.

بنابراین حالا فصل جدید استقلال لیگ هفدهم استارت خورده است و منصوریان باید قلمش را برای کشیدن خط قرمز روی نام مردان خروجی آماده کند. داریوش شجاعیان، اولین ورودی اضافه بر لیست است که باید برای حضورش روی نام یک نفر خط قرمز کشید. خریدهای احتمالی بعدی مثل رامین رضاییان، پژمان منتظری، احسان حاج صفی، سرور جپاروف و حتی مجتبی جباری هم نیازمند حذف یک بازیکن هستند تا وارد لیست شوند.

اضافه شدن داریوش شجاعیان یعنی حذف یکی از بین محسن کریمی یا جابر انصاری یا بهنام برزای که احتمال آخری بیشتر است. رادیوی دولتی یونان ادعا کرده این بازیکن راهی لیگ این کشور می شود. فرشید اسماعیلی و خود برزای در استوری اینستاگرام از رفتن او حرف زده اند.

حضور پژمان منتظری یعنی حذف یک نفر از بین مگویان و پادوانی که دومی محتمل تر است چون اولی در چند پست بازی می کند و بازیکن ارزان تری هم هست مگراینکه رابسون نتواند رضایتنامه اش را از باهیا گرفته و به استقلال برگردد. در این صورت مگویان و پادوانی ماندنی می شوند.

رامین رضاییان اگر درنهایت بیاید (که احتمالش زیاد نیست) وریا غفوری دیگر جایی در استقلال ندارد.

اضافه شدن هر هافبکی هم یعنی خداحافظی با یعقوب کریمی، محسن کریمی و جابر انصاری به ترتیب اولویت.

۱۳ ۶  
آی اسپورت
2017-06-16 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
majid
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
خروجی هایی که اصلا به درد استقلال نمیخورند:یعقوب کریمی عشق دریبل_جابر انصاری کلا مصدوم_پادوانی خدای سوتی ۱_وریا غفوری خدای سوتی۲_والبته مجتبی حقدوست که اگه شجاعیان بیاد به هیچ درد استقلال نمیخوره..مگویان هم دیگه بدرد نمیخوره ولی تو اینکه برزای بره یا بمونه شک دارم چون از یه طرف قاعدی اومده که سرعتی و تکنیکیه ولی از طرف دیگه بهنام بازیکنه خوب و سرعتیه یعنی فرقی نمیکنه
۵
كيسه پاره كن
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۸
يه مشت بازيكن بنجل و پير پاتال جمع كردند اسمش شده كيسه، خخخخخخ، جالبه ٧ تا بازيكن بالاي سي سال دارند (رحمتي، حيدري، غفوري، پادواني، ابراهيمي، انصاري، مگويان) كه همه هم بازيكناي فيكسن بعد كچل ميگه جوونگرايي كردم، شير تو ساپورت كيسه كشا كه انقدر جاهل و دروغگوئند
منصور
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۱
خجالت بکش مرتیکه که تو این ماه عزیز هر چی لایق خودت و خانوادت هست رو نثار مردم می کنی
به تو چه ربطی داره که استقلال چه یازیکنایی داره؟ می ترسی باز منصوریان مغز پروفسورتون رو کباب کنه؟
۸
شش تایی شدن تخصص ماست
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۴
آق منصور
یعنی شما باادب و متدین شونی؟
۸
منصور
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۱۲
یه مشت پرسپولیسی بچه بی شخصیت و بی خانواده این جا ریختند و دائم فاضلاب پراکنی می کنند، واقعا متاسفم برای مدیریان این سایت
۱
رضا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
من نمیدونم این پولی که میدن یعقوب کریمی رو نمیشد داد به این مصلح ؟؟ قرارداد زکی پور 120میلیونه قرارداد این یعقوب کریمی 700 اینا که نه گل زده نه پاس گل داده فقط کارت زرد و جنجال درست کردن بلده همین پول رو میدادن مصلح رو میگرفتن
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر