فهرست
بند عجیب در قرارداد یک مربی لیگ برتری!
بند عجیب در قرارداد یک مربی لیگ برتری!

بند عجیب در قرارداد یک مربی لیگ برتری!

آی اسپورت - مربی سرشناس لیگ برتری در قرارداد خود، بندی وارد کرده که جالب به نظر می‌رسد. در قرارداد این مربی آمده: هر‌گاه دچار بیماری شد؛ از یک سرماخوردگی ساده تا پیچیده‌ترین جراحی، باید راهی بهترین بیمارستان ایران با خرج باشگاه شود. حتی می‌تواند در صورت تشخیص پزشک، بدون کسر پول از قرارداد، مرخصی همراه با حقوق داشته باشد و به درمان خود بپردازد. حتی شنیدیم در ادامه این بند از قرارداد آمده هزینه بیماری‌ها، از آنفلوآنزا گرفته تا دندان درد، اسپاسم‌های عضلانی و سایر بیماری‌ها تا زمان درمان به گردن باشگاه است و مربی حتی نیاز نیست یک ریال از جیب خود بپردازد.

جالب اینکه مدیر این باشگاه به تازگی مصاحبه کرده و از هنر مدیریتی خود تعریف و تمجید کرده است. درست در باشگاهی که توسط این مدیر کنترل و هدایت می‌شود، سرمربی تیم چنین قراردادی به امضا رسانده و این یعنی مثلاً اگر خدای ناکرده این مربی دچار یک بیماری طولانی شود، همه مخارج تا لحظه‌ای که روی پای خودش در بهترین حالت بهبودی از بیمارستان خارج شود، بر عهده باشگاهی است که مدیر آن، از مدل مدیریتی‌اش راضی است!

خبر ورزشی

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-09-11 02:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرامرز
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۰۹
اول اینکه اسم ببر وگرنه خبرت دوزار ارزش نداره. دوم اینکه از این گزارش نصف و نیمه اینجور مشخص میشه که شما معتقدی اگر یک مربی بیماری خطرناکی گرفت، باشگاه باید بندازش بیرون و یک قرون خرجش نکنه؟!!! آیا این بده که یک باشگاه برای نیروی انسانی (برحسب پیش فرض متخصص) که استخدام کرده تدابیر درمانی در بالاترین سطح خودش برقرار کنه. هنوز ماجراهای منصورخان رو فراموش نکردیم. یا همین پادوانی.
۱
الف لام
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۰۴:۴۱
الف قاف از باشگاه سین نیست احیانا ؟؟!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر