فهرست
تراکتور 0-1 پرسپولیس؛ یک گل کم بود
تراکتور 0-1 پرسپولیس؛ یک گل کم بود

تراکتور 0-1 پرسپولیس؛ یک گل کم بود

آی اسپورت – تراکتور در حالی مقابل پرسپولیس به سومین شکست متوالی خانگی رسید که در نیمه دوم نمایش دفاعی ضعیفی داشت و می‌توانست گلهای بیشتری دریافت کند. محمدرضا اخباری با چند سیو نجات بخش بهترین مرد مسابقه بود.

 

هفته دوازدهم لیگ برتر؛ شنبه: 99/11/16 ؛ ساعت 15

ورزشگاه: یادگار امام تبریز/ بدون تماشاگر.

داور: مهدی سیدعلی، کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی و مهدی عالیقدر

 

اخطار: میلاد فخرالدینی و اکبر ایمانی از تراکتور، حامد لک از پرسپولیس

 

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، میلاد فخرالدینی، احسان حاج‌صفی، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، مهدی تیکدری (محمد قنبری 85)، محمد عباس‌زاده، عکاشه حمزویی، میثم تیموری و وفا هخامنش

سرمربی: مسعود شجاعی

 

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، احسان پهلوان، مهدی عبدی (امید عالیشاه 66)، مهدی شیری، وحید امیری، سعید آقایی و سیامک نعمتی

سرمربی: یحیی گل محمدی

 

شرح گل:

تراکتور 0-1 پرسپولیس: (دقیقه 51): ارسال نوراللهی از روی ضربه آزاد را سید جلال حسینی با یک ضربه سر قاطعانه وارد دروازه اخباری کرد.

 

دقایق حساس

 دقیقه 1: یک ارسال پشت مدافعان پرسپولیس، حمزویی را در موقعیت تک به تک با لک قرار داد اما دروازه بان پرسپولیس با خروج به موقع با ضربه سر توپ را دفع کرد.

دقیقه 20: ارسال در عمق مسعود شجاعی در حالی که می رفت عباس زاده را در موقعیت گلزنی قرار دهد که حامد لک با یک پرش به موقع توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 34: شوت سنگین محمد عباس زاده با روی پا از پشت محوطه جریمه به طرز خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 39: احسان حاج صفی در پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک موقعیت شوتزنی مناسب شد؛ ضربه پای چپ این بازیکن در حالی که لک چند قدم از خط دروازه جلوتر آمده بود، از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 48: حمزویی در موقعیت تک به تک با لک می توانست دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه او دقت کافی را نداشت و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60: احسان پهلوان روی یک ضد حمله می توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما تکل به موقع فخرالدینی و خروج اخباری از دروازه، این اجازه را به او نداد و توپ راهی کرنر کرد.

دقیقه 65: ارسال مسعود شجاعی را محمد عباس زاده با ضربه سر شیرجه ای روانه دروازه کرد که این ضربه با اختلافی اندک راهی اوت شد.

دقیقه 71: شوت سرکش سیامک نعمتی از زاویه بسته را اخباری با عکس العملی دیدنی راهی کرنر کرد.

دقیقه 72: وحید امیری پس از دریبل مدافعان تراکتور وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت زمینی دروازه تراکتور را هدف گرفت؛ اخباری با یک واکنش دیدنی با پای خود این ضربه را راهی کرنر کرد.

دقیقه 75: یک حمله همه جانبه از پرسپولیس می رفت گل دوم این تیم را به همراه داشته باشد. نعمتی با یک شوت از زاویه بسته داخل محوطه جریمه واکنش اخباری را مقابل خود دید، ضربه نوراللهی در ریباند را اخباری بازهم مهار کرد و یک بار دیگر شوت عالیشاه را اخباری و مدافعان تراکتور مهار کردند؛ توپ مهار شده مقابل پهلوان قرار گرفت و این بازیکن با شوتی سرکش دروازه را هدف گرفت که این ضربه را فخرالدینی که روی خط دروازه قرار گرفته بود، مهار کرد.

دقیقه 79: شوت سرکش پهوان از داخل محوطه جریمه را میثم تیموری با ضربه سر از روی خط دروازه دور کرد.

دقیقه 83: شوت نوراللهی با برخورد به مدافع تراکتور از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 84: ضربه مهدی تیکدری از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 4+90: وحید امیری در موقعیت تک به تک با اخباری نتوانست وی را فریب بدهد تا این موقعیت هم از بین برود.

 

در حاشیه:

* بعد از انتقادات فراوان از تزئین سکوهای یادگار امام، امروز برای اولین بار شاهد یک طرح منظم و قابل قبول روی سکوهای این ورزشگاه هستیم.

* حامد لک با دریافت کارت زرد، 4 کارته شد و بازی بعدی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان را از دست داد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2021-02-04 16:55:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹، ۱۷:۵۹
صدرنشینان قلابی، نفس پرسپولیس را با یک بازی کمتر احساس می کنید؟ قهرمان چهارساله ایران برای صدرنشینی یک گام فاصله دارد.
پرسپولیس
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹، ۲۰:۱۱
صدای نفس شیر را می شنوید؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر