فهرست
خامس و ادعایی که خیلی زود محقق شد
خامس و ادعایی که خیلی زود محقق شد

خامس و ادعایی که خیلی زود محقق شد

آی اسپورت - به نظر می رسد که خامس رودریگز تنها 16 روز پس از انتقال به اورتون از رئال مادرید، توانسته با اوضاع فوتبال در انگلیس سازگار شود. سرعت بالا و شرایط فیزیکی سخت لیگ برتر انگلیس دلایلی بود که بسیاری ادعا کنند خامس کار مشکلی برای سازگاری با آن خواهد داشت اما در دو بازی گذشته اورتون وضعیت متفاوت بوده است.

خامس در تاریخ 12 سپتامبر در مصاحبه ای گفته بود: " من فکر می کنم وقتی می دانید که می توانید فوتبال بازی کنید و مهارت دارید ، سازگاری با هر سبک از فوتبال آسان است. بدیهی است که من به بازی کردن نیاز دارم. شما همیشه وقتی به کشوری جدید می روید به این اتفاق احتیاج دارید. هنگامی که چند هفته اینجا هستید و چند بازی انجام داده اید ، فکر می کنم این یک فرصت واقعی است تا شخصاً این سبک فوتبال را بشناسید."

حالا به نظر می رسد که ستاره کلمبیایی خیلی زود به به وعده خود تحقق بخشیده و توانسته بعد از تنها دو بازی در ترکیب اورتون با اوضاع لیگ برتر انگلیس سازگار شود چراکه او در دو مسابقه گذشته آبی های مرسی ساید آمار یک گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده است. البته نباید از نقش کارلو آنچلوتی نیز در احیای خامس رودریگز چشم‌پوشی کرد که همواره رابطه خوبی بین این دو نفر برقرار بوده است." 

 

 

۳    
آی اسپورت
2020-09-20 23:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر