فهرست
شرط بقای طاهری: بازگشت به عقب
شرط بقای طاهری: بازگشت به عقب

شرط بقای طاهری: بازگشت به عقب

آی‌اسپورت- مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس به یک شرط به کارش در این باشگاه ادامه پیدا خواهد کرد. علی‌اکبر طاهری قبل از سفرش به کربلا برای پنجمین بار از سمت خود نزد وزیر ورزش استعفا داد و این در حالی است که نزدیکان او اعتقاد دارند طاهری قطعا به کارش ادامه خواهد داد.

حقیقت ماجرا این است که وزیر ورزش به یک شرط حاضر خواهد شد استعفای طاهری را رد کرده و اجازه دهد او به کارش ادامه دهد. در واقع اگر طاهری قبول کند با اسپانسر پیشین باشگاه پرسپولیس همکاری کند آن وقت وزیر از ماندنش حمایت می‌کند در غیر این صورت او خیلی راحت با استعفای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس موافقت کرده و فرد دیگری را به عنوان جایگزین وی انتخاب خواهد کرد.
 
باشگاه پرسپولیس از اسپانسر پیشین خود 20 میلیارد طلبکار است و آنها هم در صورتی این پول را به پرسپولیس می‌دهند که همکاری‌شان ادامه پیدا کند. این در شرایطی است که طاهری برای این فصل با اسپانسر دیگر همکاری خود را آغاز کرد.
 
مدیران باشگاه پرسپولیس برای تسویه با طلبکاران خود به آنها چک داده‌اند که تاریخ آن در یکی دو هفته آینده است. اسپانسر پیشین این باشگاه به وزارت ورزش قول داده این چک‌ها را نقد‌ خواهد کرد. با این تفاسیر طاهری چاره‌ای ندارد جز اینکه با اسپانسر پیشین باشگاهش همکاری کند در غیر این صورت مدیریتش در این باشگاه به پایان خواهد رسید.
خبرورزشی
۱۲۳ ۵  
آی اسپورت
2017-11-13 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
داریم فرش می شیم
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۴۱
واقعا مدیرای ما توی دنیا شاهکار هستند. کجای دنیا یه وزیر مدیرعامل یه باشگاه رو مجبور می کنه با یه اسپانسر قرارداد ببنده ؟! کجای دنیا دولت بزرگترین تیم های اون کشور رو مال خودش کرده ؟! کجای دنیا تیم رو دولتی نگه می دارن و بودجش رو تامین نمی کنن ؟! کجای دنیا اینقدر روابط و زد و بندهای کثیف وجود داره که مدیر یک باشگاه رو اینچنین فراری می ده ؟!

پس این سازمان بازرسی و ... کجا هستند ؟!
میم
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۴۴
از کمیته اخلاق چه خبر؟ احیانا مال مردم و حق الناس رو ندادن و خوردن بده یا دخانیات و کورس ماشین؟
موراتا
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۳:۰۲
یعنی از این حجم حق خوری و پدر سوختگی دود از کله ی آدم بلند میشه 20 میلیارد پول باشگاه رو به شرطی میدن که دوباره بتونن خون باشگاه رو بمکن تازه وزیر هم ازشون حمایت میکنه
تف بر زد و بند و مافیا
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۵۰
تف بر حرام لقمه های غارتگر مملکت
حمید
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۲۱
طاهری هم بگذره ما نمی گذریم.

طاهری! پرچم قرمز منو پس بگیر!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر