فهرست
مذاکره پرسپولیس با 2ملی‌پوش: توافق می‌کنند؟
مذاکره پرسپولیس با 2ملی‌پوش: توافق می‌کنند؟

مذاکره پرسپولیس با 2ملی‌پوش: توافق می‌کنند؟

آی اسپورت- پرسپولیس به توصیه برانکو ایوانکوویچ در تلاش است در اولین روز‌های نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکنان انتخابی این مربی کروات را جذب کنند. پس عجیب نیست که مذاکرات خود را با دو ملی‌پوش آغاز کرده‌اند.

سروش رفیعی اولین گزینه انتخابی رانکو برای تقویت تیمش است و از این‌رو مدیران باشگاه پرسپولیس سخت به دنبال جذب این بازیکن ملی‌پوش هستند. مذاکرات پرسپولیسی‌ها با رفیعی به قبل از آغاز فصل برمی‌گردد. آن زمان قرار بر این شد که رفیعی بعد از گذراندن دوران خدمت سربازی خود راهی تهران شده و پرسپولیسی شود. این مذاکرات ادامه پیدا کرد و رفیعی به پرسپولیسی‌ها گفته است؛ اگر لژیونر نشود پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد. رفیعی در حال حاضر در تهران به سر می‌برد و فردا راهی تبریز می‌شود تا با حضور در تمرینات تیم تراکتور خود را برای همراهی شاگردان قلعه‌نویی مقابل ذوب‌آهن در نیمه نهایی جام حذفی، آماده کند، دیداری که به نظر می‌آید آخرین بازی این هافبک ملی‌پوش برای تراکتورسازان باشد.

عزت‌الله پورقاز دیگر بازیکنی است که مذاکرات مثبتی با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته و با توجه به اینکه او قابلیت بازی در پست هافبک دفاعی و مدافع میانی را دارد شانسش برای پرسپولیسی شدن زیاد است. البته پورقاز ابتدای فصل هم اشتیاق زیادی برای سرخپوش شدن داشت، اما برانکو در آن مقطع برای خرید این بازیکن چراغ سبز نشان نداد.

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2016-12-25 14:42:00
نظر دهید

۲ نظر
موراتا
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
پورقاز حسابی به کار پرسپولیس میاد با استعداد کم حاشیه با ثبات ، قبل از آغاز فصل هم ثابت کرد اخلاق مدار و متعهده
۶
P71
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۶
تیم به امثال پورقاز احتیاج داره... چن پسته . با استعداد و بدون حاشیه...
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر