فهرست
مقایسه آماری رحمتی و حسینی: برتری یک قدمی سید
مقایسه آماری رحمتی و حسینی: برتری یک قدمی سید

مقایسه آماری رحمتی و حسینی: برتری یک قدمی سید

آی اسپورت – در بین تغییرات پرتعداد منصوریان در این فصل، کنار گذاشتن رحمتی و بازی کردن حسین حسینی، مهمترین و پرحاشیه‌ترین تصمیم او بود. منصوریان با این تغییر، 11 سال سن دروازه‌بان تیمش را کاهش داد اما تغییر چندانی در آمار گل‌های خورده استقلال به وجود نیامد.

استقلال این فصل در 11 بازی از 17 بازی این فصل گل خورده که سهم رحمتی، گل خوردن در 8 بازی و سهم حسینی، گل خوردن در سه بازی بوده است. از لحاظ درصد گل‌های خورده و کلین شیت، هر دو دروازه‌بان شرایطی نزدیک به هم دارند اما کاپیتان استقلال، توانسته کمی از دروازه‌بان جوان تیمش آمار بهتری به جا بگذارد.

آمار رحمتی در این فصل، خوردن 0.92 گل در هر مسابقه است و حسین حسینی، به صورت میانگین در هر مسابقه یک گل خورده است. در تعداد کلین شیت‌ها هم رحمتی با 38 درصد، آمار بهتری از حسینی داشته که با 4 بازی و یک کلین شیت، نتوانسته بیشتر از 25 درصد بازی‌هایش را با کلین شیت تمام کند.

البته هر 4 بازی حسینی با نفت، استقلال خوزستان و سپاهان، بازی‌های سختی بوده‌اند و او فرصت بازی مقابل تیم‌های کوچک‌تر و خطوط حمله ضعیف لیگ را پیدا نکرده است. اگر حسینی در هفته‌های آینده هم دروازه‌بان اصلی استقلال بماند، شاید این فاصله نزدیک را به نفع خودش برگرداند.

آمار رحمتی و حسینی در لیگ شانزدهم

مهدی رحمتی / 13 بازی / 12 گل خورده / 5 کلین شیت

حسین حسینی / 4 بازی / 4 گل خورده / یک کلین شیت

میانگین گل خورده

مهدی رحمتی 0.92 گل خورده در هر بازی

حسین حسینی 1 گل خورده در هر بازی

درصد کلین شیت

مهدی رحمتی 38 درصد کلین شیت

حسین حسینی 25 درصد کلین شیت

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-20 15:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سعید
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۰
جفتشون داغونن...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر