فهرست
فریرا در کنفرانس؛ بیرانوند در سطح جهانی است
فریرا در کنفرانس؛ بیرانوند در سطح جهانی است

فریرا در کنفرانس؛ بیرانوند در سطح جهانی است

آی اسپورت – ژسوالدو فریرا سرمربی پرتغالی السد بعد از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و ناکامی در راه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری شرکت کرد. او بیرانوند را دروازه‌بانی در کلاس جهانی معرفی کرد و مدعی شد تیمش بدشانس بود. صحبت‌های او را بخوانید:

در مجموع بهتر از پرسپولیس بودیم

همان‌طور که می‌دانید دو بازی بود، یک بازی در قطر و یک بازی در تهران که ما در هر دو بازی بهتر از پرسپولیس بودیم، اما در بازی رفت در قطر با یک پنالتی احمقانه باختیم. ما امروز بهتر از پرسپولیس بودیم، اما آن‌ها طوری بازی کردند که باید بازی می‌کردند. ما احتیاج به برد داشتیم و تیمی که احتیاج به برد داشته باشد، امروز مانند السد بازی می‌کرد. ما ۹۰ دقیقه جنگیدیم و به نظرم بهترین بازیکن زمین دروازه‌بان پرسپولیس بود. من از کیفیت بازیکنان خوشحالم و به آن‌ها تبریک می‌گویم و برای پرسپولیس هم در بازی فینال آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم آن‌ها قهرمان شوند.

بدشانسی ما این بود که در خانه‌مان باختیم

نمی‌خواهم درباره مسائل داخلی نظر بدهم. به خصوص اینکه استقلال و پرسپولیس هر دو سابقه دارند. بازهم می‌گویم بازی ما در اینجا بسیار سخت بود، چرا که اتمسفر سختی در ورزشگاه وجود داشت. ما جنگیدیم، مساوی کردیم، اما مساوی برای ما کافی نبود. بدشانسی ما این بود که در خانه‌مان باختیم و شما فرق این دو نتیجه را می‌دانید و ما در این بازی احتیاج به دو گل داشتیم، اما نزدیم و برای این باخت متأسفم.

پرسپولیس شانس زیادی در فینال خواهد داشت

ما دو کشور متفاوت هستیم. نوع فرهنگ اینجا با قطر متفاوت است. هر بازیکنی دوست دارد در چنین ورزشگاهی بازی کند. این اتمسفر انگیزه خوبی به بازیکنان می‌دهد. اگر بازی‌های دیگر را هم دیده باشید، واقعاً فرق دو کشور را می‌بینید. قطر کشور کوچکی است، بازیکنان کمی دارد و شرایط ما کاملاً فرق دارد. من خیلی متأسفم که نتوانستیم به فینال برسیم، اما فکر می‌کنم پرسپولیس شانس زیادی در فینال خواهد داشت.

نمی‌توانستیم ۱۰ بازیکن را مقابل گل پرسپولیس بگذاریم

ما نمی‌توانستیم ۱۰ بازیکن را مقابل گل پرسپولیس بگذاریم. پرسپولیس یک دروازه‌بان خیلی خوب داشت. او واقعاً در سطح جهانی است. در دو بازی نمی‌توان گفت: دروازه‌بان تأثیر نداشت. به اعتقاد من در هر دو بازی دروازه‌بان پرسپولیس تأثیر داشت. مهاجمان ما هم نتوانستند مقابل او کاری کنند. واقعاً کار دروازه‌بان این است که دروازه را نجات بدهد که گلر پرسپولیس این کار را به خوبی انجام داد. مهاجمان ما هم باید کار را تمام می‌کردند که نتوانستند و به نظرم باید بیشتر کار کنند.

خوشحالم که تماشاگران امشب لذت بردند و شاد شدند

خیلی خوشحالم که تماشاگران امشب لذت بردند و شاد شدند. بسیار زیباست که تماشاگران بتوانند به بازیکنان این‌گونه روحیه بدهند و بازیکنان این‌گونه روحیه بگیرند. من برای پرسپولیس در بازی فینال آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

۴۹ ۴  
آی اسپورت
2018-10-23 21:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۰
دمش گرم! یک مربی حرفه ای و منطقی! هموطن کیروشه ولی ....!!!
جاوید
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
چقدر متین و مودب جواب داده...
امید از تفت
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۸
انشاأالله بیرانوند با قهرمانی پرسپولیس در آسیا، به یک تیم خوب و بزرگ اروپایی منتقل بشه
مصطفی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۰۳
کاش کیروش هم همچین شخصیتی داشت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر