فهرست
تغییر استراتژی زنوزی؛ یک کهکشان ارزان‌تر
تغییر استراتژی زنوزی؛ یک کهکشان ارزان‌تر

تغییر استراتژی زنوزی؛ یک کهکشان ارزان‌تر

آی اسپورت - شاید محمدرضا زنوزی به این نتیجه رسیده که هزینه‌های کلان، ضامن موفقیت نیست و می‌شود با هزینه کمتر و بستن تیمی که تشنه موفقیت باشد بهتر از فصل قبل هم نتیجه گرفت. مالک تراکتورسازی که فصل قبل دنبال مربی دومیلیون دلاری هم بود و به ادعای برخی رسانه‌ها در تابستان سال گذشته با سه ستاره تیم ملی قرارداد 600 تا 800هزار دلاری بست (البته باشگاه تکذیب کرد) حالا دنبال این است تیمی ببندد که تشنه موفقیت باشد نه اینکه صرفا گرانقیمت و پر از ستاره...

حالا مالک متمول در استراتژی جدید خود به نوعی شاید استقبال هم می‌کند که سه کاپیتان تیم ملی فصل بعد نباشند تا هزینه‌ها کم شود و جای همین سه نفر بتواند حداقل ده بازیکن مطرح و خوب لیگ برتری جذب کند.

علیرغم تکذیب‌ها، به نظر می‌رسد زنوزی دارد ماشین‌سازی را می‌فروشد و نصیرزاده در حال مذاکره با مشتری است و تنها شرط معامله هم حفظ تیم در تبریز است. او می‌خواهد تمرکزش صرفا روی تراکتورسازی باشد و از پراکنده‌کاری پرهیز کند هر چند که گفته می‌شود زنوزی به مشتری جدید پیغام داده که از ماشین‌سازی اگر لازم بود و خواستید حمایت خواهم کرد.

فعلا تراکتورسازی در حال فسخ قراردادهای مشروط سال آتی است. شجاعی که خداحافظی کرد و  رفت  و گویا می‌رود لیگ هندوستان ، دژاگه رفتنی است، حالا یا لیگی اروپایی یا شاید هم  پرسپولیس سراغ او  برود هر چند جدایی او هنوز حتمی نشده.

حاج‌صفی که دیشب عدد 26 شماره پیراهنش در سپاهان را منتشر کرد می‌شود جانشین مهرداد محمدی که رفته آوس پرتغال. اروین دیگر خارجی تیم هم که رفته و حالا نکونام نهایتا یک میلیارد تومانی با دو دستیار اسپانیایی جمعا دویست هزار دلاری می‌شوند کادر فنی.

بله، زنوزی با استراتژی جدید هم شاید پرستاره‌ترین و گران‌ترین تیم لیگ را داشته باشد اما نمی‌خواهد مثل فصل قبل به نوعی مبالغی صرف برخی نفرات کند که اندازه قراردادشان کارایی ندارند.

مدال

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-05-20 15:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ara
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۵۹
تراکتور خونه به خونه دومه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر