فهرست
کی‌روش: بزرگ‌ترین توهین را برانکو به من‌ کرد
کی‌روش: بزرگ‌ترین توهین را برانکو به من‌ کرد

کی‌روش: بزرگ‌ترین توهین را برانکو به من‌ کرد

آی اسپورت - سه‌شنبه گذشته کارلوس کی‌روش به دفتر مهدی تاج رفت و تا دیروقت درباره مسائل مختلف، تیم ملی، کاهش تعداد دستیاران و... به بحث و تبادل نظر پرداختند. مرد پرتغالی پس از اتمام جلسه در جمع خبرنگاران اعلام کرد نمی‌تواند درباره محتویات نشست با رئیس فدراسیون فوتبال حرف بزند اما به نظر می‌رسید کماکان از برانکو شاکی باشد. او دوباره به ادعای سرمربی پرسپولیس مبنی بر 3 کیلو اضافه وزن شاگردانش پس از بازگشت به اردوی تیم ملی اشاره کرد و...تا بدین‌جای ماجرا را می‌دانستید اما آنچه نمی‌دانید، مربوط به جواب رد مرد پرتغالی به واسطه‌های آشتی‌کنان با برانکو است. کارلوس کی‌روش در دفتر مهدی تاج و همین‌طور یکی، دو واسطه دیگر برای آشتی‌کنان با برانکو حرف‌های جالبی زده که خواندن آن خالی از لطف نیست.

بزرگ‌ترین توهین زندگی‌ام را برانکو به من کرد!

حرفی که برانکو درباره 3 کیلو چاق شدن بازیکنان پرسپولیس پس از بازگشت از اردوی تیم ملی زد، بزرگ‌ترین توهینی بود که در زندگی‌ام شنیدم. او علم، سواد و از همه بدتر شخصیت من و شاگردان خودش را زیر سؤال برد. 3 کیلو چاق شدن یعنی چی؟ یعنی اینکه اردوهای تیم ملی جای تفریح و خوشگذرانی است؟ اینکه بچه‌های ملی‌پوش در تیم ملی می‌خورند و می‌خوابند و به جای تمرین، شب زنده‌داری می‌کنند؟ او به شاگردان خودش هم توهین کرد. واقعاً متأسفم که این حرف‌ها را شنیدم. اگر یک مربی ایرانی چنین حرفی می‌زد، این‌قدر ناراحت نمی‌شدم. اینکه یک خارجی که مثل خودم در ایران کار می‌کند و ظاهراً مربی حرفه‌ای است، می‌آید چنین حرفی می‌زند، اصلاً پسندیده و قابل هضم نیست.

در منچستر و رئال مادرید یک بار علیه تیم ملی انگلیس و اسپانیا حرف نزدم

تعجب می‌کنم چقدر راحت در ایران مربیان علیه تیم ملی حرف می‌زنند. من خودم زمانی که در رئال مادرید یا منچستریونایتد مربیگری می‌کردم، هرگز حرفی علیه تیم‌های ملی انگلیس و اسپانیا نزدم. اگر مصاحبه می‌کردم و علیه تیم ملی کشورشان چیزی می‌گفتم، مرا له می‌کردند اما اینجا خیلی راحت راه می‌روند و مصاحبه می‌کنند. هیچ اتفاقی هم نمی‌افتد!

آقای برانکو! رامین رضاییان را در اردوی تیم ملی پسند نکردی؟

خیلی چیزها واضح و روشن است. امروز پرسپولیس صدرنشین است و خوب هم بازی می‌کند اما آقای برانکو نمی‌گوید پارسال سیدجلال حسینی را نگرفت و بعد که در تیم ملی احیا شد، او را به پرسپولیس برد و حالا دارد از این مدافع باتجربه استفاده می‌کند.  علیرضا بیرانوند و وحید امیری را کجا می‌شناخت؟ من اینها را به تیم ملی دعوت کردم و بعد برانکو گرفت. من با برانکو رفیق بودم. همین رامین رضاییان را برانکو در اردوی تیم ملی در دستگردی دید، آمد آنجا و رامین را پسندید. خودش جواب بدهد وقتی آمد اردوی تیم ملی، من کمکش نکردم؟!

یک کلمه درباره مشکلات باشگاه‌های ایرانی حرف زدم؟!

در این 5، 6 سالی که در ایران هستم، تا به حال یک کلمه درباره مشکلات باشگاه‌های ایرانی حرف زدم؟! هرگز به خودم اجازه ندادم درباره بی‌پولی باشگاه‌ها، امکانات تیم‌ها یا تاکتیک مربیان داخلی حرف بزنم و صحبت کنم. به هیچ‌عنوان نگفتم پرسپولیس، استقلال یا تیم‌های دیگر باید روش بازی خودشان را با تیم ملی هماهنگ کنند. یعنی به من ربطی ندارد که بخواهم حرف بزنم. به همین خاطر توقع نداشتم برانکو بیاید و چنین حرفی بزند.

به سروش در امارات و تلفنی گفتم برو پرسپولیس!

من اگر آدم کینه‌توز یا خودخواهی بودم، وقتی سروش رفیعی در اوج مصاحبه‌های برانکو علیه تیم ملی از من مشورت خواست، نمی‌گفتم برو پرسپولیس! سروش در اردوی تیم ملی در امارات و تلفنی هم چند بار تماس گرفت و از من مشورت خواست که هر دفعه هم همین حرف را تکرار کردم و گفتم؛ «برو پرسپولیس بازی کن. پرسپولیس تیم بزرگی است و مطمئن هستم آنجا موفق می‌شوی...» همین‌طور به وریا غفوری هم مشورت دادم. او هم زمانی که می‌خواست به استقلال برود، از من مشورت گرفت و گفتم چه خوب که به تیم بزرگی مثل استقلال می‌رود. همه این حرف‌ها را زدم تا بگویم مثل بعضی‌ها دنبال دشمنی، حسادت و کینه‌توزی نیستم.

به نظر می‌رسد برای فدراسیون هم لیگ قهرمانان آسیا مهم‌تر از تیم ملی است!

به نظر می‌رسد برای فدراسیون فوتبال هم لیگ قهرمانان آسیا مهم‌تر از تیم ملی باشد. شاید فکر می‌کنند قهرمان این رقابت‌ها می‌شویم. اگر چنین اتفاقی بیفتد، برای من هم خوشحال‌کننده است. خودم دوست دارم پرسپولیس، ذوب‌آهن، استقلال خوزستان و استقلال تهران با شکست السد قطر به مراحل بالا صعود کرده و بهترین عناوین را کسب کنند اما به تیم ملی هم باید احترام گذاشت. اگر تیم ملی به جام جهانی صعود کند، برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران است که در این کار دبل کرده است. متأسفانه گوش کسی بدهکار نیست و به فکر همه هستند غیر از تیم ملی!

این همه مربی و بازیکن نمی‌خواهم!

وقتی قرار است طبق فیفادی 3 روز قبل از بازی با تیم ملی قطر به دوحه سفر کنیم، دیگر این همه مربی و بازیکن نمی‌خواهم. خودم به همراه یکی، دو مربی دیگر تیم را تمرین می‌دهیم و نیازی هم نیست آدم اضافی به قطر ببریم. البته هنوز تصمیم نگرفتم چه کسی از جمع ما جدا شود یا چه کسی بماند ولی مطمئن باشید شرایط کنونی تیم ملی به خواست آقایان خیلی فرق کرده است.

 

آنچه خواندید بخشی از درد دل‌های تازه کارلوس کی‌روش و جواب رد او به آشتی‌کنان با برانکو است. به ما که باشد، می‌گوییم فدراسیون باید برای عمل کردن این پروژه و ایجاد یک اتحاد و وفاق ملی گام‌های بلندتری بردارد. عملکرد کی‌روش در مرحله رفت انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گویای خیلی چیزهاست و تغییر آن ممکن است تیم ملی را با مشکلات فراوانی روبه‌رو کند. فراموش نکنید چینی‌ها دست به دامان مارچلو لیپی شده‌اند و قطر هم با آن قطر مرحله رفت فرق می‌کند. این تصور هم غلط است که صعود تیم ملی به جام جهانی قطعی است و بهتر است مرد پرتغالی را بیشتر دریابید.

 

خبر ورزشی

۹ ۳۴  
آی اسپورت
2017-02-02 13:48:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳۴ نظر
مهرداد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
تیم اگر کیفیت داشته باشه توی بدترین شرایط هم می بره نمونه اش تیم داش علی منصور که توی زمین برفی ماشین سازی رو برد!
اونوفت تیم کی روش جلوی سوریه اونطور بازی کرد حالا طلبکار هم هست
Zer nazan
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۳
اسگول زمین گل و بارون و با برف مقایسه میکنی؟
arash
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۱
شب دراز و قلندر بیدار .منتظر جام باشگاههای اسیا هستیم تا کیفیت تیم های ایرانی ببینیم.
شایان
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
کیروش جان اینجا ایرانه!مردمش ادعاشون از وسعت اقیانوس اطلس هم بیشتره اما در واقع بی فرهنگ ترین انسان های دنیااییم!این پرسپولیس هم امیدوارم در لیگ بعد نزدیک به یک دهه قهرمان شه اما همونقدر امیدوارم در اسیا به بدترین شکل ممکن حذف شه که هرموقع اسم پرسپولیس و ای اف سی چمپیونزلیگ اومد مردمان اسیا نیشخند عمیقی رو بزنن! کیروش تا همینجا هم که ما ایرانیا رو تحمل کردی نشون از سرسختی و جسور بودنت هست اما برو ، برو که ما لیاقتت رو به هیچ عنوان نداریم
علی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۴
این چیزهایی که راجع به پرسپولیس در کامنت بالا گذاشتی..
قشنگ نشون دادی مصداق بی فرهنگ ترین و عقده ای ترین انسان های روی زمین خود تو هستی دیگه! خخخ
arash
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۲
دقیقا
قرمز قدیمی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۸
یه مشت .. مثل تو هستن که باعث میشن این یارو هر کار دلش میخواد انجام بده، این داره مرض میریزه اخراجش کنن 1/5 میلیون باید ضرر و زیان بهش بدن اردیبهشت که بازیها تموم بشه دیگه نمیتونه پولی بگیره داره زور آخرشو میزنه، مربی باید در خدمت کشور باد باشه نه کل مملکت در خدمت آقا باشن، هر ماه نزدیک به یک میلیارد درآمدشه ولی حداقل نصف سال مرخصیه، الانم دیده که اوضاع مساعد نیست داره ادا درمیاره تا اخراج بشه... اینا راهشو بلدن میدونن چجوری باید پول دربیارن مطمئنم یه مدت دیگه کیروش داره تو شبکه های دیگه از ایران بد میگه ولی امسال تو، دنبال عقده گشایی هستی هنوز، کیروش مارو تحمل کرده... روانی میدونی ماهی یک میلیارد یعنی چی .... تحمل.... تو جام جهانی تیم 31 بودیم ولی مربیمون تو دستمزد نفر پنجم بود... یعنی از خیلی از مربیای لیگ برتر انگلیس، لالیگا و بوندس لیگا بیشتر درآمد داره...
۱
پرسپولیس واقعی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
لطفا کلی گویی نکن قرمز قدیمی !
منظورتون از هرکاری که دلش می خواد میکنه یعنی چی و کل مملکت در خدمتش هستند یعنی چی !
به ایشان انگ بی دانشی و اعمال نفوذ در نتایج لیگ و نا کارآمدی زدند.
ماها هرچی از دهنمون در بیاد بهم میگیم بعد با یه گل و شیرینی و یا یک شام ختم قضیه را اعلام میکنیم در حالیکه مشکل سر جاش می مونه ودر زمان دیگه ای سر یه چیز دیگه سر باز میکنه ؛
قضیه علی دایی و مایلی کهن و و هاشمیان و خداداد و سامره و جلال طالبی و ..
اما در دنیا ی حرفه ای فوتبال ؛ شاید بزنند پای کسی را هم بشکنندولی بعدش واقعا عذرخواهی میکند و طرف هم واقعا می بخشد و کلا فراموش می شود.
آقای برانکو حرفی زد و سکوت کرد انگار سوراخی در سدی بوجود آورد و کنار ایستاده و تماشا می کند در حالیکه حداقل برای دو جمله اش باید عذرخواهی میکرد سوریه جنگ زده و چاقی بازیکنان.
۱
علیرضا
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
اگر مصاحبه می‌کردم و علیه تیم ملی کشورشان چیزی می‌گفتم، مرا له می‌کردند اما اینجا خیلی راحت راه می‌روند و مصاحبه می‌کنند. هیچ اتفاقی هم نمی‌افتد!


واقعا اینو بعضیا بخونن........... چه بلایی سر تیم ملی یه کشور آوردین به خاطر قهرمانی تو لیگ داخلی و به نظر من بی ارزش ایران.
علی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
لابد قهرمانی در عصر دایناسورها با حضور محمدان بنگلادش با ارزشه! خخخخ
علی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
استاد! تو منچستر و ریال که بودید مگه مربی تیم ملیشون بازیکنا رو 1 ماه 1ماه میبرد پیک نیک واسه بازی با آفریقایی های پناهنده شده در امارات؟؟!! همش فرافکنی. روزی 3 مرتبه توهین میکنی به برانکو بعد میگه اون توهین کرده. آشتی هم نمیکنه!! طلبکارم هست!
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۰
در تیمهای بزرگی مثل منچستر و رئال و بارسلون اتفاقا اوضاع بدتره
اونجا تمام فیفا دی ها تقریبا باشگاه خالی میشه چون اکثریت ملی پوشان کشورهای مختلفی هستند. یا همین جام ملتهای افریقا و اسیا که میشه و مقدماتی جام جهانی و جام ملتها.

در ایران حداقل خیلی از فیفا دی ها ما بازی نداریم و ندرتا مثل امسال چند بازیکن از یک تیم در اردوی تیم ملی هستند.
فکر میکنیم مشکلات تیمهای بزرگ از این لحاظ بیشتر است.
۴
موراتا
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
از تمام حرفهای برانکو دو موردش واقعا غیر منصفانه و مغرضانه بود مورد اول بحث تساوی با سوریه دومی هم اضافه وزن بازیکنان در اردوی تیم ملی
امید از تفت
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۴
یعنی کی توی جلسه تاج و کیروش بوده و اینها را به شما گفته!!؟ این فقط یک مطلب خیالی زاییده ذهن روزنامه نگارهای بیکار و در رأس آن روزنامه کیروش ورزشی که سردبیر اون علی جوادی است که تو تلوزیون رگ گردنش بخاطر کیروش زده بود بیرون. مطمئین باشید این مطلب اراجیف و پرت و پرت محضه. تخیلات عاشقانه یک روزنامه نگار ورزشی
۷ ۱
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
حالا مگه مطالب دروغیه ؟!
همش راسته !
۶
بهرام
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
حق با کیروش است.
ما کی لیگ قهرمانان اسیا قهرمان شدیم. ب فرض قهرمان هم بشویم. ایا در مقابل رفتن ب جام جهانی ارزشی دارد؟
برانکو باید توبیخ شود. و توسط رسانه ها از مردم عذر خواهی کند.
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۸
کی روش عزیز ؛ به عنوان یک هوادار پروپاقرص تو و تیم دوست داشتنیت عرض می کنم : آیا شما می توانستید به عنوان سرمربی تیم ملی پرتغال به سرمربی تیم بنفیکا در مورد تیم پورتو و بازیکنانش مشاوره بدهید و آنالیز بازیکنان پورتو رو به دلیل رفاقت با سرمربی بنفیکا ، در اختیارش بذارید؟
2.سی . کیو دوست داشتنی ،آیا در پرتغال و انگلیس و آفریقای جنوبی هم سرمربی تیم ملی به سرمربی یک تیم باشگاهی القاب کوچک و مار و عقرب و رتیل می دهد؟آیا این شما نبودید که پس از برد در برابر قطر ، دست به کمر زدید و گفتید منتظرم برانکوی کوچک بیاید و از ما عذرخواهی کند؟
3 . آیا میدانستید به این حرکت شما ، بازی با حاصل جمع صفر میگویند ، بازی ای که علاوه بر شما و برانکو ، اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران بازنده آن هستند؟
4.تا دیر نشده به سر میز یک مصالحه ملی برگردید و همه مردم ایران را خوش حال کنید .
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۵
در مورد اولی که گفتی لطفا برانکو و پرسپولیس را اینقدر کوچک نکنید. اگر کی روش داناتر است و منصوریان اینقدر باهوش که مو به مو مشورت کی روش را بفهمد و بازیکنان استقلال اینقدر زرنگ که دقیق اجرا کردند ؛
پس ما پرسپولیسیها به چی برانکو یا تیممون می نازیم.
لطفا جواب بده
۱
امید از تفت
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
پرسپولیسی واقعی، تو پرسپولیسی هم نیستی. برانکو بعد از بازی با نفت تهران که باخت ازش پرسیدند نفت با اشتباه داوری و گل آفساید برد!؟ گفت نه این برد حاصل یک آنالیز سنگین بود. جدای از اینکه چقدر درست یا غلط بوده، کار کیروش ادعای برانکو را ثابت میکنه که میگه کیروش میخواد در نتایج لیگ دخالت کنه و قهرمان را هم مشخص کنه. کجای دنیا مربی تیم ملی دستیاران و تیم آنالیزش را یکماه قبل از بازی در اختیار یک مربی باشگاهی قرار میده برای شکست یک تیم باشگاهی دیگه!!!؟؟ اینکه همه شرایط بیرونی را بر علیه پرسپولیس کنند و شما هوادارنما هم بگی اگه عرضه داشته باشیم باید ببریم حماقت محضه. دیگه اسم پرسپولیس را نیار
۴
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
جناب امید عزیز!
لطفا بخون:
میدونی چرا باشگاههای ما در آسیا چیزی نمی شن حتی بهترین تیم ما ؟!
برای اینکه رقبای ما آنالیز سنگین می کنند.!
برانکو را آوردیم که دیگه حرف مربیهای داخلی مون را تحویلمون نده و به آنالیز سنگین نبازیم.
در ثانی آن بازی بزرگترین اشتباه برانکو و کلید قهرمانی بود.
در حالیکه بیش از هشتاد دقیقه حمله کرده بودیم و خسته بودیم. هوشیاری و گرفتن یک امتیاز سند قهرمانی بودولی ما همچنان بی دفاع حمله میکردیم . پایان لیگ بود و دیگر همه می دانستد حال دفاع ما خوب نیست.
پرسپولیسی تر کسی نیست که خوش خوشان تیمش بگوید و چشمش را ببندد و به به و چه چه کند. ولی ان شالله تو پرسپولیسی تر باشی و لی منطقی تر
۱
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۴
عزیزان ، مسأله نفس کار است نه حاصل کار . نفس کار سی . کیو بد بوده بلا شک . بعد هم کیروش بزرگ است . بزرگ تر از برانکو . در این هم نباید شک کرد . ولی جنس رفتار کیروش ، نه هوشمندانه است نه مودبانه . او به تمام طرفدارانش در ایران توهین می کند که حاضر نیست به میز مصالحه ملی برگردد .
۲
سعيد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۵
اين چيزي كه شما ميگي يعني برانكو مفت هم نمي ارزه در برابر كيروش، وقتي با كوچ كيروش يه تيم معمولي مثل نفت، مي تونه تيم با ده ملي پوش برانكو رو اونجور ببره، پرسپوليسي هستين اما حواستون نيست داريد چي مي گيد
۱
امید از تفت
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۳۳
پرسپولیسی واقعی، اول اینکه اسمت را عوض کن چون تو پرسپولیسی نیستی و با این اسم میخوای بگی بقیه طرفداران پرسپولیس غیرواقعی هستند. دوم اینکه شما که منطقی هستی باید بدونی موفقیت یک تیم حاصل کار و تلاش تیم داخل زمین و بیرون زمین است. اگر به عرضه هست و تیمها باید صرفاً با عرضه خودشون ببرند پس چرا اینهمه تیمها روی انالیز کار می کنند!!؟ یه وقت هست شما میدونی با یکی طرفی که اینکاره نیست ولی میبینی شکست خوردی چرا!؟ بخاطر اینکه یکی دیگه کمکش کرده. مصاحبه خود منصوریان و دستیارانش هست نه حرف و حدثهای معمول که ما به همراه دستیاران و تیم آنالیز مستر کیروش از یکماه قبل پرسپولیس را آنالیز می کردیم و روی این تیم کار می کردیم. از نظر شما که واقعی هستی و بقیه مجازی هستند این مسائل منطقی و طبیعی است!!؟؟ یادت هست بازی حذفی با ملوان سوشا و مهدی طارمی به عمد خودشون را دو کارته کردند تا بازی حذفی با ذوب آهن به اصفهان نروند!؟ و رضائیان که موفق نشده بود کارت بگیره در عین سلامتی خودش را به مریضی زد و به اصفهان نرفت!؟ و دو روز بعد هم رفت اردوی تیم ملی!؟ و عالیشاه که دعوت میشد و هیچ یک از اینکارها را نکرد دیگه تیم ملی دعوت نشد!!؟؟ یادت هست رضائیان و طارمی چجوری رفتند ترکیه!!؟ و هدایتی گفت من دیگه کمکهای خودم به تیم ملی را قطع می کنم و اگه پشت پرده رفتن طارمی و رضائیان را بگم فوتبال ایران تکان میخوره!!؟ از نظر شما هم اینها طبیعی است!!؟ ما اجازه نخواهیم داد پرسپولیس قربانی رفتارهای یک مربی لجام گسیخته مثل کیروش بشه. ما مثل استقلال و تیمهای دیگه نیستیم که اجازه بدیم کیروش هر غلطی می خواهد بکند و سیب زمینی بی خاصیت هایی مثل شما طرفدار پرسپولیس نیستند. موفقیت تیم ملی برای همه ما مهم است و همین پرسپولیسیها در وقت خودش بیشترین حمایت را از تیم ملی داشتند ولی متأسفانه یه عده بحث منافع ملی را پیرهن عثمان کردند در حالی که اصلاً بحث منافع ملی نیست. بحث اخلاق و رفتار کیروش هست. برانکو انسان بسیار بزرگ و فرهیخته و بااخلاقی است و حتی پارسال در سخت ترین شرایط اول فصل نه بهانه بازیکنان را آورد نه مشکلات را گردن باشگاه انداخت. و گفت من تیم را از همین ته جدول قهرمان می کنم و اینکار را هم کرد. پرسپولیس از نظر من قهرمان شد. برانکو از نظر اخلاقی و رفتاری نمونه هست و بی دلیل به کیروش حمله نمیکنه. کرم از کیروش هست. برانکو در مصاحبه جنجالی آخر میدونی چی گفت!؟ گفت کیروش الگوی منه دمش گرم. میدونی یعنی چی!؟ یعنی فاجعه. بقیش را خودت بر تحلیل کن.
امید از تفت
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۵۴
پرسپولیسی غیرواقعی لطفاً بخون:
میدونی تیم ملی ما هم با کیروش هیچی نشده!!؟ میدونی کره شمالی که لیگ هم نداره با روش کیروش به جام جهانی رفته!!؟؟ و میدونی توی جام ملتها به عراق جنگ زده باختیم!؟ داور اشتباه کرد ولی ما باید عرضه می داشتیم و 50 دقیقه نتیجه یک هیچ را حفظ می کردیم و می بردیم. باید عرضه می داشتیم و حداقل توی پنالتی می بردیم. کیروش را نیاوردیم که مثل مربیای ایرانی به داور حمله کنه البته مربیای ایرانی هیچ وقت مثل کیروش به داور حمله نکردند. کیروش را آوردیم که توی شرایط بحرانی مثل بازی با عراق بتونه تیم را مدیریت کنه. برانکو هرگز حرف مربیهای داخلی را تحویلمون نداده. حتی در سخت ترین شرایط. طرفدار تیم ملی کسی نیست که خوش خوشان تیم ملی بکند و چشمش را بر ببندد و به به و چه چه کند. انشاأالله تو طرفدار تیم ملی باشی ولی منطقی تر و پرسپولیسی هم باشی ولی فهمیده تر و باخاصیت تر
پرسپولیس واقعی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۶
امید جان تورو خدا اینقدر پرسپولیس و بازیکنان و مربیانش را تحقیر نکن.
اگر داستانهایی که راجع به بازیکنان گفتی حقیقت داشته باشه و اینا اینقدر بی غیرت و هر هری مذهب باشند من غلط بکنم طرفدارشون باشم.ولی اینطوری که میگی نیست . اگر بود باشگاه چرا با اونا مسامحه کرد.
دیگه چیزی نگو که آبرو از تیم پرسپولیس نمی مونه؛
جنگ مغلوبه شده حالا تو ثابت کن کجایی هستی پرسپولیسی نباشی بهتره ؛
من همش میگم اینجوری نیست که برانکو و پرسپولیس اینقدر ضعیف باشند تو می خواهی ثابت کنی هستند ای بابا
۱
امید از تفت
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
پرسپولیسی مجازی، کسی که خوابه را میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش را به خواب زده هرگز
پرسپولیس واقعی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
دقیقا !!
۱
حمید
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
خب طبیعیه که این مواضع یک طرف دعواست که خودشو در همه موارد صاحب حق می دونه و اگر چه در برخی موارد درست میگه اما اشتباه های خودش را هم بیاد نمیاره.
۶
مجتبی فرد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
پس اون حرفی که روی کین در تمرینات منچستر به آقای کی‌روش زد ایشون توهین حساب نکردند.
۶
مسعود
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
همه چی معلومه نمی خوان تیم ملی بره به جام جهانی عقده ای هایی همچون برانگو و وطن فروش هایی که از انها زیاد در طول تاریخمان داشتیم
۸
بی طرف
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
تو منچستر که دستیار بودی و در حدی نبودی که درباره تیم انگلیس حرف بزنی تو مادرید هم که تبدیل شدی به بدترین مربی تاریخ رئال و باز هم در حدی نبودی که در مورد تیم اسپانیا نظر بدی حالا هم به خاطر حرف برانکو که چرا خارج از برنامه یک اردوی 7 روزه با منتخب افریقا گذاشتی تا حالا 100 تا بیانیه بی ارزش دادی و می خوای ضعف خودت و ترس از اخراج رو این طوری توجیه کنی .البته تو اسپانیا و انگلیس فدراسیون همین اجازه ای نمیده که یک دستیار مثل کی روش بخواهد کشور رو تحقیر کنه.
امید از تفت
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
جالبه که مردم تخیلات عاشقانه یک روزنامه نگار را می خوانند و بدون توجه به صحت و سقم مطلب نظر هم می دهند که حق با چه کسی است!
۳
Msn
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۸
اینجا مملکتیه ک یه اجنبی یه ماهه پاشیده به کل هیکل مملکت هیچکسم جرات نداره بهش چیزی بگه پولشم میگیره اخرشم طلبکاره ، با تشکر
۱ ۱
پرسپولیس واقعی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۷
واقعا خلی خدا راشکر میکنم فوتبال مملکت تا پبش از یک ماه پیش تمیز و گل و بلبل بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر