فهرست
بازیکن از تیم بزرگتر نیست؛ فقط فینال اروپا
بازیکن از تیم بزرگتر نیست؛ فقط فینال اروپا

بازیکن از تیم بزرگتر نیست؛ فقط فینال اروپا

آی‌اسپورت- دروازه‌بان بلژیکی قرمزها، تصمیم‌گیری در مورد آینده خود را به وقت و فرصتی مناسب‌تر موکول کرده است. سایمون مینیوله با وجود این که از اواخر ژانویه برای لیورپول به میدان نرفته است، هنوز به جدایی از این تیم نمی‌اندیشد. اولویت برای مینیوله، فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید است.

«هیچ بازیکنی از تیم بزرگ تر نیست؛ به ویژه هنگامی که فینال لیگ قهرمانان در پیش است. پس باید جزئی از باشگاه بود. بازیکنان و طرفداران به چنین چیزی نیاز دارند زیرا اگر در پایان هدف چنین جامی باشد، هیچ فردی در برابر آن اهمیت ندارد. آخرین بازی‌ام؟ در حال حاضر واقعا به چنین چیزی فکر نمی کنم. من قراردادی سه ساله دارم. به خاطر این که بازی نمی کنم، شایعات زیادی درباره من مطرح خواهند شد اما واقعا به چنین چیزهایی فکر نمی کنم.»

البته مینیوله در رسیدن لیورپول به فینال لیگ قهرمانان بی‌نقش هم نبوده است؛ نمونه‌ای می‌تواند مهار پنالتی در جریان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان برابر هوفنهایم در ماه آگوست باشد.

«تلاش می‌کنم تا جایی که امکان دارد، نقش خودم را ایفا کنم. لحظات ناامید کننده‌ای هم بابت آن‌چه در گذشته رخ داده وجود دارند؛ نه فقط به خاطر بازی در زمین هوفنهایم، بلکه در بازی خانگی و همچنین تمام طول فصل (فصل گذشته) پیش از این که به لیگ قهرمانان برسیم. باید همچون امسال تا بازی آخر به سختی تلاش کنیم تا بتوانیم در جمع چهار تیم برتر لیگ حاضر باشیم. بابت رختکن خوب تیم، همه حس هم‌دلی دارند و یک اتحاد واقعی در تیم جریان دارد که بسیار کمک کننده است.»

۲    
آی اسپورت
2018-05-24 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر