فهرست
بیک‌زاده-قلعه‌نویی؛ اپیزود چهارم
بیک‌زاده-قلعه‌نویی؛ اپیزود چهارم

بیک‌زاده-قلعه‌نویی؛ اپیزود چهارم

آی اسپورت – با تایید امیر قلعه‎نویی، هاشم بیک‌زاده از فردا در تمرینات تراکتورسازی شرکت می‌کند. رضایتنامه هاشم امروز توسط باشگاه صبا صادر شده و او مشکلی برای پیوستن به تراکتورسازی ندارد.

هاشم بیک‌‎زاده بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی است و اگر به تراکتورسازی بپیوندد، برای چهارمین بار شاگرد او خواهد بود. بیک‌زاده اولین بار در استقلال زیر نظر قلعه‌نویی کار کرد. وقتی ژنرال به سپاهان رفت، بیک‌زاده را به همراه بازیکنانی مثل خسرو حیدری و مهدی رحمتی به این تیم برد و توانست با سپاهان دو بار قهرمان لیگ برتر شود. قلعه‌نویی وقتی پس از یک فصل حضور در تراکتورسازی به استقلال برگشت، باز هم بیک‌زاده در جمع آبی‌ها بود. البته در اواخر فصل روابط میان این دو کمی تیره شد. قلعه‌نویی معتقد بود ملی‌پوشان استقلال آنچنان که باید و شاید در خدمت تیم نیستند و بعضی اتفاقات مثل بازی نکردن بیک‌زاده در دربی به دلیل یا بهانه بیماری، به این حرف و حدیث‌ها دامن زد. قلعه‌نویی در پایان فصل با ناکامی از استقلال جدا شد و امروز یک بار دیگر و برای بار چهارم هاشم زیر نظر او بازی خواهد کرد. باید دید چهارمین قسمت از همکاری این دو نفر، چه پایانی خواهد داشت.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-15 17:17:00
نظر دهید

۱ نظر
سید مظفر
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۵
اگر قهرمان نشدن امیرخان در فصل 93-94 با یه مشت جوان ناکامیه پس فرگوسن و مورینیو چقدر ناکام اند؟ امیرخان فقط هنرش 7 قهرمانی نیست و یا بردن پیروزی در اکثر دربی ها ، بلکه در سالی که تیم جوان اش خیلی موفق هم نیست و دربی را هم نبرده، استقلال 11 امتیاز از پیروزی میلیاردی اون سال بیشتر امتیاز جمع کرده!!!(نگاه کنبد به آمار فصل) و در یک فصل دو مربی تیم رقیب کارشون به برکناری رسیده اول دایی و بعد درخشان و نهایتا برانکو آمد مطمئن باشید اگر امیرخان مربی استقلال باشه برانکو هم چند هفته دوام میاره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر