فهرست
بيانيه الاهلی؛ فوتبال را خانوادگی تماشا كنيد!
بيانيه الاهلی؛ فوتبال را خانوادگی تماشا كنيد!

بيانيه الاهلی؛ فوتبال را خانوادگی تماشا كنيد!

آي‌اسپورت- باشگاه الاهلی عربستان در سال های گذشته از جمله تیم هایی است که توانسته خود را به عنوان یکی از قطب‌های فوتبال این کشور بعد از الهلال معرفی کند و یکی از تیم‌های پرطرفدار فوتبال این کشور محسوب می‌شود. الاهلی که در کورس قهرمانی با الهلال قرار دارد، برای دیدار روز جمعه خود با البتن عربستان از هواداران خود دعوت کرده تا با خانواده به ورزشگاه بیایند. طی ماه‌های گذشته حضور زنان در ورزشگاه‌های عربستان آزاد شده و باشگاه‌های این کشور تلاش می‌کنند تا نوع حضور هواداران در ورزشگاه را تغییر دهند. این تیم عربستانی با انتشار پوستری که روی آن تصویر حضور خانوادگی در ورزشگاه به چشم می‌خورد، از هواداران این تیم برای حضور با تمامی اعضای خانواده در ورزشگاه دعوت کرده است.

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-01-09 17:16:00
نظر دهید

۴ نظر
بابا نویل مشهدی
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
حرام است آقا جان -شادی بای نحو ممکنه حرام است

رضا
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
یعنی واقعا فکر کردین اگر بانوان برن استادیوم فساد تو جامعه بیشتر میشه؟ یعنی بیشتر از این .انقدر فساد زیاد شده تو ایران دیگه جز کشورهای اول دنیا شدیم .باید قبول کنید هر چیز زورکی نتیجه عکس داره .
۸
Kean
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
در رقابتی تنگاتنگ با عربستان،مقتدرانه این حریف چغر رو شکست دادیم و عنوان عقب مانده ترین کشور دنیارو به خودمون اختصاص دادیم،تبریک میگم به همه،پاشو پرچم رو بیار بر سر در خانه بکوب ،سررات بر طبل شادانه هم بکوب...!!
۵
sia
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
تبریک بهشون
عالی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر