فهرست
شایعه روز؛ پرسپولیسی‌ها به ۹۰ نمی‌روند
شایعه روز؛ پرسپولیسی‌ها به ۹۰ نمی‌روند

شایعه روز؛ پرسپولیسی‌ها به ۹۰ نمی‌روند

آی اسپورت - دوشنبه‌شب گذشته قرار بود علی علیپور به برنامه تلویزیونی ۹۰ برود اما این اتفاق نیفتاد. عوامل برنامه پرمخاطب و تلویزیونی ۹۰ بارها با صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر تماس گرفتند تا او را به شبکه سوم سیما بکشانند اما جواب یکی بود: «لطفا با باشگاه تماس بگیرید!»

تماس تلفنی نودی‌ها با عوامل باشگاه هم به جایی نرسید تا حضور علی علیپور در این برنامه کاملاً منتفی شود. ماجرا چه بود؟ شاید تصور کنید همان موضوع خرافاتی نحس بودن برنامه ۹۰ عامل این تصمیم بوده باشد در حالی که این‌طور نیست. از قرار معلوم شرکت مخابراتی ایرانسل به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس مانع حضور مهاجم ۱۴ گله پرسپولیس در برنامه ۹۰ شده است. مدیران ایرانسل معتقدند بازیکنان پرسپولیس باید برای این شرکت تبلیغ کنند و حق حضور در برنامه‌های تلویزیونی را ندارند.

از سوی دیگر شنیده شده باشگاه پرسپولیس بابت برنامه هفته گذشته ۹۰، آوردن مهدی طارمی روی خط و به حاشیه بردن این تیم به شدت از دست عادل فردوسی‌پور شاکی است. اخبار تکمیلی حکایت از آن دارد که به احتمال زیاد تا پایان فصل هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس حق حضور در برنامه ۹۰ را ندارند!

۱۲ ۷  
آی اسپورت
2018-02-01 10:59:00
نظر دهید

۷ نظر
آرش6
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۹
کار خوبی میکنند
داریوش
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۶
کار خوبی می کنن
من سالهاست نود رو یا نگاه نمی کنم و یا قبل از نیم ساعت خاموشش می کنم.
قطعا بخشی از فساد فوتبال ایران مربوط به فردوسی پوره
پارسال ترکاشوند دروغگو یک حرف راست زد و گفت چون از ایجنت های رفیق فردوسی پور بازیکن نگرفتیم، اون اداها رو سر اوکراینی ها در آورد.
چرا امسال در مورد مگویان خفه خون گرفته؟
وحید بارساپولیسی
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۵
فردوسی پور و نود دشمنان پرسپولیس هستند (به تفاوت نگاه و دیدگاه اتاق فکربرنامه در برخورد با پرسپولیس شب بازی با الهلال و ماجرای طارمی در نیمه نهایی چمپیونز لیگ.. و نحوه برخورد با ماجرای قائدی شب بازی استقلال با صنعت در نیمهنهایی جام حذفی دقت شود، همین دلیل کافیست تا ایشون رو دشمن پرسپولیس و پرسپولیسی بدانیم ) . تمام..
عباس
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
طرف رو تخت بیمارستانه انتظار داشتی چی کارش کنه؟ البته که چون شما لنگی‌ها وجدان ندارید بعید نیست ازتون این چیزها
aliReza
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴
بعد این همه حاشیه که این آقا امسال ساخته واسمون باشگاه نباید هم اجازه بده بازیکنا برن تو برنامش
امید از تفت
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
فردوسی پور گرگه در لباس میش. 90 از هر سم مهلکی برای پرسپولیس بدتره. بعضی دوستان میگن باخت به الهلال، باخت به صنعت نفت و . . . چه ربطی به فردوسی پور داره!!؟ ما میگیم حرف شما درست، فردوسی پور تأثیری نداره، ولی یه بار هم سر بازیهای حساس تیم ملی، بازیهای حساس استقلال و . . . هم بیاد و تیم، بازیکنان و مسئولینش را به چالش بکشه و جو منفی بده. الان ابهامات زیادی در مورد کیروش وجود داره که به هیچ کدوم پاسخی داده نشده. ابهامات زیادی در مورد خود فدراسیون فوتبال و شخص رئیس فدراسیون وجود داره، ما دوست داریم شب قبل از اولین بازی ایران در جام جهانی، بررسی بشه. یا شب قبل از فینال جام حذفی به مشکلات و حاشیه های استقلال بپردازه.
فرهاد
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
چرا شایعه ؟ واقعیت داره . فردوسی پور دست از سر بازیکنان و تیم پرسپولیس برداره بزرگترین نعمته . بهتره بچسبه به کارهایی که مدتهاست بدون پیگیری گذاشته . پول پخش تلویزیونی ، اسارت بازیکنان و فدراسیون توسط کیروش ، بلیط فروشی ، وضعیت نا بسامان ورزشگاه ها ، ورود زنان به ورزشگاه و خیلی مواردی که نیاز به پیگیری داره . خودش هم از قضاوت کناره گیری کنه و مانند مجری برنامه اجرا کنه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر