فهرست
اتفاقی که نمی‌شود تکذیبش کرد؛ اختلاف برانکو با مدیران باشگاه
اتفاقی که نمی‌شود تکذیبش کرد؛ اختلاف برانکو با مدیران باشگاه

اتفاقی که نمی‌شود تکذیبش کرد؛ اختلاف برانکو با مدیران باشگاه

آی اسپورت - شاید اگر حجب و حیای برانکو نبود، اختلاف او با سرپرست باشگاه خیلی پیش از اینها علنی می‌شد. اختلافی که البته تازه نیست اما پرسپولیسی‌ها همیشه پنهانش کرده‌اند. این بار اما نتوانستند چون برانکو اینطور خواست. در روزی که طاهری و ترکاشوند برای تماشای بازی دوستانه پرسپولیس به ورزشگاه شهید کاظمی رفته بودند، پروفسور و همکاران هموطنش حاضر نشدند کنار آنها بنشینند و بازی را از فاصله چند متری نیمکتی که آنها روی آنجا خوش کرده بودند تماشا کردند.

حال آنکه محمود خوردبین و کریم باقری هم روی نیمکت کنار مسئولان باشگاه نشسته بودند. جالب اینکه در تصویرهای ثبت شده از بازی دوستانه پرسپولیس و پارس‌جنوبی در سایت باشگاه، هیچ تصویری از دوری گزیدن مربیان کروات از مدیران باشگاه نمی‌بینیم. تصویری که در تکذیب آنها، سایت باشگاه بی‌هیچ حرفی چند فریم عکس از برانکو و طاهری که کنار هم روی نیمکت نشسته‌اند، منتشر کرد اما چهره‌های اخموی آنها به خوبی گویای حس درونی‌شان بود. البته که یک عکس نمی‌تواند دلیلی بر اختلاف سرمربی و مدیر باشگاه باشد اما حتی خود باشگاه‌نشین‌ها هم می‌دانند که تکذیبیه تصویری‌شان دیگر برای پنهان کردن اختلاف‌های موجود کافی نیست.

اختلاف‌هایی که با گسترده‌ شدن فعالیت ترکاشوند در باشگاه، هر روز پررنگ‌تر شد و کار را به جایی رساند که رسانه‌های نه چندان دوستدار برانکو حالا جدایی او از پرسپولیس را پیش‌بینی کرده‌اند. پروفسور کروات را نه وقتی پولش دیر می‌شد معترض دیدیم و نه حتی وقتی بی‌خبر از او برای تیمش بازیکن گرفتند و بر خلاف خواسته‌اش، طارمی و رضاییان را به پرسپولیس بازگرداندند. امروز هم آقای سرمربی اگر چه در رسانه‌ها همه خریدهای به درد نخور باشگاه را گردن می‌گیرد اما روزی نیست که باشگاه‌نشین‌ها صدای اعتراضش را نشنوند.

این در حالی است که خود برانکو هم از این مخفی‌کاری‌ها به ستوه آمده و دیگر میلی به پنهان‌ کردن اختلاف‌هایش با مدیران پرسپولیس ندارد. به طوری که حاضر شد بازی دوستانه تیمش را ایستاده تماشا کند اما روی نیمکت، کنار طاهری و ترکاشوند ننشیند. با این حال، شایعه جدایی‌اش را هنوز تایید نکرده و مدام می‌گوید که هرگز به قراردادش پشت نخواهد کرد.

دستیاران برانکو ایوانکوویچ
دستیاران برانکو ایوانکوویچ

 

منبع: ایران ورزشی

۱    
آی اسپورت
2016-10-10 11:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر