فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره علیرضا فغانی شروع می کنیم. به نوشته خبرآنلاین، مارک کلاتنبرگ داور مشهور و سرشناس انگلیسی توانست که جایزه گلوب ساکر سال 2016 را از آن خود کند. مراسم گلوب ساکر هر ساله در کشور امارات برگزار می شود و در آن از بهترین های فوتبال جهان در آن سال تقدیر و تجلیل می شود. کلاتنبرگ در سال 2016 قضاوت فینال لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2016 را برعهده داشت. علیرضا فغانی داور شایسته فوتبال کشورمان نیز از کاندیداهای این جایزه بود. فغانی فینال رشته فوتبال در المپیک 2016 ریو را قضاوت کرده بود.

نقش دایی در حضور یحیی در اکسین

این خبر را به نقل از رادنیوز بخوانید. یحیی گل محمدی چگونه به اکسین وصل شد؟ از آن جایی که مالک و مدیرعامل اکسین البرز مازندرانی هستند (برادران طاهری پور) این شایعه به گوش می رسید که آنها از قبل از هم ولایتی خود شناخت داشتند اما حقیقت این است که دایی در مشاوره تلفنی به دوستان خود، یحیی را معرفی کرد. مدیران اکسین رابطه خوبی با علی دایی دارند و بعد از این که تصمیم گرفتند فیروز کریمی را کنار بگذارند، سراغ دایی رفتند و از او خواستند یک سرمربی موجه و موفق به آنها معرفی کند که دایی هم یحیی را پیشنهاد داد.

سرنوشت رحمتی در انتظار افکار عمومی

قبل ازجلسه علیرضا منصوریان و رضا افتخاری شنیده می شد مهدی رحمتی کاپیتان پرآوازه استقلال درلیست مازاد قرارگرفته است اما پس از3 ساعت نشست سرمربی و مدیرعامل باشگاه اعلام شد این لیست هفته آینده رسانه ای خواهد شد! درهمین راستا شنیدیم دوستان به این جمع بندی رسیده بودند که رضایتنامه مهدی رحمتی را صادر و او را درلیست مازاد قراردهند اما یکی ازنزدیکان بانفوذ استقلال پیشنهاد جدیدی داد.طرف توصیه کرد خبرجدایی رحمتی را به رسانه ها بدهند و سپس ببینند واکنش هواداران استقلال و افکارعمومی چیست؟ اگرمشکلی به وجود نیامد و همه ازاین موضوع استقبال کردند آن گاه کاپیتان را جواب کنند درغیراین صورت مهدی رحمتی را دراستقلال نگه دارند.

منشا برای پیکان مهاجم می آورد

گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم پیکان که عملکرد خوبی در نیم فصل اول لیگ برتر داشت قرار است یکی از هموطنان خود را به ایران آورده و به مجید جلالی معرفی کند.به گزارش نامه نیوز، منشا که به کشورش رفته به مجید جلالی سرمربی پیکان گفته که یکی از هموطنان خود را به تهران می آورد که او هم عملکرد خیلی خوبی برای این تیم خواهد داشت.به نظر می رسد با جذب احتمالی این بازیکن نیجریه ای شایعه کنار گذاشتن آرش برهانی از پیکان قطعی خواهد شد.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-28 07:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر