فهرست
بیانیه جالب گل‌گهر درباره محرومیت منشا
بیانیه جالب گل‌گهر درباره محرومیت منشا

بیانیه جالب گل‌گهر درباره محرومیت منشا

آی اسپورت - تیم فوتبال گل گهر سیرجان با انتشار بیانیه‌ای نسبت به محرومیت مهاجم نیجریه‌ای این تیم اعتراض کرد. در این بیانیه آمده است:

به نام خدا

قبل از هر سخنی باید اشاره کنیم این اولین واکنش باشگاه گل‌گهر به اتفاقی است که برای گادوین منشا در بازی با نساجی افتاد.

قطعا و صریحا اعلام می‌کنیم که اگر کمیته محترم اخلاق هم به این اتفاق ورود نمی‌کرد ارکان باشگاه گل‌گهر با این حرکت برخورد می‌کردند و قصد این کار را هم داشتند که حداقل آن عذرخواهی از جامعه ورزش و ۱۰ درصد جریمه قطعی است اما نکته عجیب در این ماجرا ذوق زدگی پیج‌های هواداری برای بهره‌برداری به نفع یک تیم و البته سرعت عمل کمیته اخلاق است. واقعیتی وجود دارد که در رابطه با موارد مشابه سکوت رسانه‌ای و چشم پوشی قضایی در میان بوده و این اتفاق از عدالت به دور است و حس تبعیض را در هواداران فوتبال به وجود خواهد آورد که ثمره آن چند دستگی کنونی در فوتبال است که جای لذت را گرفته است. اگر قرار است عدالت با قدرت سخت عمل کند باید برای همه تیم‌ها اینگونه باشد. موارد بسیاری هستند که حرف ما را در مورد این رفتار دوگانه ثابت می‌کنند.

باز هم خاطر نشان می‌کنیم حرکت گادوین منشا با اینکه اهانت به هیچ کدام از ارکان مسابقه و هواداری نبوده و صرفا یک رفتار هیجانی بوده محکوم می‌کنیم و در همین راستا ١٠ درصد از قرارداد او کسر کردیم و از جامعه ورزش عذرخواهی می‌کنیم. عدالت تنها چیزی است که برای همه خوشایند است و گمان تک قطبی سازی فوتبال ایران توسط جریانی مشخص را از بین خواهد برد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2021-02-15 19:15:00
نظر دهید

۲ نظر
اف سی دوپینگ
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۲:۴۳
ژنرال بنگیون آخرین عنیه که پوزش به خاک مالیده میشه!
۳
mojtaba
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۸:۰۳
خيلي جالبه خودشون ميخوان بازيكنو محروم كنن ولي حالا فدراسيون محروم كرد مثلا خيلي محترمانه دوباره همون ادبياتي كه قبلا تو سپاهان استفاده ميكردنو دارن رو ميكنن
حيف گل گهر با اين سرمايه و امكانات كه دست اين كادرفني هست
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر