فهرست
سروش، غایب بازی اول/ معضل بدهی‌ها
سروش، غایب بازی اول/ معضل بدهی‌ها

سروش، غایب بازی اول/ معضل بدهی‌ها

آی‌اسپورت- گویا سازمان لیگ عزمش را جزم کرده تا قانون ممنوعیت ثبت قرارداد باشگاه‌های بدهکار را اجرایی کند. پرسپولیس آخرین قربانی این قانون است که بعد از جذب سروش رفیعی و سامان نریمان‌جهان، هنوز موفق نشده تا رضایت سازمان لیگ را برای صدور کارت بازی آن‌ها به دست آورد. سازمان لیگ اصرار دارد که باشگاه‌ها قبل از ثبت قرارداد هر بازیکن جدید، درصدی از بدهی‌های خود را پرداخت کنند. قانونی که به شکل‌های مختلف در سال‌های قبل اعلام می‌شد و هرگز به مرحله اجرا نمی‌‌رسید؛ اما امسال این قانون سفت و سخت گرفته شده و همه مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ اصرار به اجرای کامل آن دارند. رایزنی‌های طاهری، سرپرست پرسپولیس با تاج هم نتیجه‌ای نداشته و رییس فدراسیون از موضع سازمان لیگ حمایت کرده است.

با توجه به غیبت عالیشاه و نورالهی، که در تعداد زیادی از بازی‌های نیم فصل اول به طور ثابت یا یار تعویضی برای پرسپولیس به میدان رفتند، احتمالا برانکو از همان بازی اول به سروش و سامان احتیاج پیدا می‌کند.اتفاقی که طاهری را تحت فشار قرار می‌دهد تا طی یکی دو روز آینده برای صادر شدن کارت بازیکنان جدیدش حتما بخشی از بدهی‌های باشگاه را پرداخت کند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-11 23:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۱
تبریک می گم به پرسپولیس ها به خاطر به خدمت گرفتن سروش .نکته این هستش که شما پرسپولیس های عزیز . ماشین 50 میلونی رو چهار صد میلیون خردید قرداد سروش 400 میلون تومان هستش امیدوارم این ماشین 50 میلیونی بتونه به اندازه ماشین 400 میلونی براتون کاربرد داشته باشه امیدوارم فقط برای رقابت برای به خدمت گرفتن این بازیکن و برد این رقابت سرتون کلاه نرفته باشه البه بعید می دونم موفق باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر