فهرست
بنیادی‌فر در یک‌قدمی قضاوت دربی
بنیادی‌فر در یک‌قدمی قضاوت دربی

بنیادی‌فر در یک‌قدمی قضاوت دربی

آی اسپورت - روز گذشته اسامی داوران قضاوت‌کننده دیدارهای هفته سوم لیگ برتر فوتبال از سوی کمیته داوران مشخص شد که طبق آن روز یکشنبه 24 شهریورماه محمدرضا اکبریان دیدار نفت مسجدسلیمان و استقلال تهران را سوت می‌زند و قضاوت بازی پرسپولیس برابر نفت آبادان در 25 شهریورماه نیز به مهدی سیدعلی واگذار شده است. از آنجا که هفته چهارم دربی حساس تهران برگزار می‌شود، معمولا کسی که برای قضاوت دربی انتخاب می‌شود، هفته قبل بازی سرخابی‌ها را سوت نمی‌زند بنابراین می‌توان گفت که سیدعلی و اکبریان شانس‌شان را برای قضاوت مهم‌ترین بازی هفته چهارم از دست داده‌اند. با توجه به برنامه فغانی برای مهاجرت و تاکید بر این نکته که بازی استقلال – فولاد آخرین دیداری بوده که او در لیگ داخلی سوت زده و نیز همزمانی قضاوت برادران حیدری در مسابقات بین‌المللی با برگزاری دربی، می‌توان به این نتیجه رسید که موعود بنیادی‌فر اصلی‌ترین گزینه فدراسیون فوتبال برای قضاوت دربی شماره 90 است که در هفته سوم دیدار سایپا با نساجی را سوت خواهد زد.

  ۱  
آی اسپورت
2019-09-08 10:36:00
نظر دهید

۱ نظر
مهرداد
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۵۳
ز آنجا که هفته چهارم دربی حساس تهران برگزار می‌شود، معمولا کسی که برای قضاوت دربی انتخاب می‌شود، هفته قبل بازی سرخابی‌ها را سوت نمی‌زند بنابراین می‌توان گفت که سیدعلی و اکبریان شانس‌شان را برای قضاوت مهم‌ترین بازی هفته چهارم از دست داده‌اند.

می‌توان به این نتیجه رسید که موعود بنیادی‌فر اصلی‌ترین گزینه فدراسیون فوتبال برای قضاوت دربی شماره 90 است که در هفته سوم دیدار سایپا با نساجی را سوت خواهد زد.
خودت فهمیدی چی گفتی واقعا؟؟؟ چی میزنید شماها به ماهم بگین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر