فهرست
افسوس کالدرون؛ دیاباته را دیدید؟
افسوس کالدرون؛ دیاباته را دیدید؟

افسوس کالدرون؛ دیاباته را دیدید؟

آی اسپورت - بی برو برگرد ستاره استقلالی‌ها در بازی بزرگ هفته در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز «شیخ دیاباته» بود. مهاجم تنومند و آفریقایی آبی‌ها در این دیدار مقابل تراکتور و رشید مظاهری هت‌تریک کرد تا دل همه هواداران آبی را ببرد! در این یکی، دو روز خیلی‌ها در مورد «شیخ دیاباته» و گل‌هایش صحبت کرده و قلمفرسایی‌هایی شد، اما شاید جالب باشد بدانید؛ یکی از کسانی که درخشش شیخ دیاباته را دید و حسرت خورد «گابریل کالدرون» بود! سرمربی آرژانتینی پرسپولیس بازی تراکتور و استقلال تهران در تبریز را بادقت تماشا کرده است. شنیدیم او دیروز و یک روز پس از پایان پیروزی ارزشمند استقلال تهران در تبریز و هت‌تریک مهاجم آفریقایی این تیم در جمع دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس گفته است: «شیخ دیاباته را دیدید؟ من همین مهاجم را می‌خواستم!»

گابریل کالدرون چندی پیش و در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران و شهرآورد پایتخت حرف عجیبی زد و گفت: «من شیخ دیاباته را می‌خواستم که باشگاه پرسپولیس به من گفت پول خریدش را نداریم، اما باشگاه استقلال او را خرید. جونیور براندائو نهمین گزینه من بود و ارزان‌قیمت!» آن روز گابریل کالدرون قصد داشت به‌صورت غیرمستقیم از وزارت ورزش انتقاد کند و به همه بگوید استقلالی‌ها بازیکنان گرانقیمت می‌خرند و پرسپولیس، چون ۳ بار قهرمان لیگ برتر شده است، نمی‌تواند! آخرین شهرآورد را پرسپولیس برد تا این حرف‌ها دیگر کش پیدا نکرده و در نشست خبری پس از پایان بازی با استقلال هم کسی درباره شیخ دیاباته سؤالی از گابریل کالدرون نپرسید، اما بازی تراکتور دوباره داغ سرمربی آرژانتینی را تازه کرد!

گابریل کالدرون که از عملکرد جونیور براندائو رضایت نداشته و حتی اعلام کرده به او نیازی ندارد و از طرف دیگر از دست علی علیپور و پنالتی چیپ او هم شاکی است با دیدن درخشش زایدالوصف شیخ دیاباته گلایه‌هایش را دوباره مطرح کرد. لازم به یادآوری است مدیران فعلی پرسپولیس نقشی در عدم خرید شیخ دیاباته یا خرید جونیور براندائو نداشتند و مربوط به دوران ایرج عرب است.

 

خبر ورزشی 

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-11-04 11:47:00
نظر دهید

۲ نظر
مدرسان پژوهش
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۲۸
سلام دوستان گلم. کپی برابر اصل شفر که مدام نیمه خالی رو میدید و مدام مصاحبه میکرد که تیم ما کلی بازیکن خوب مثل تیام و ابراهیمی از دست داده و با این حرفش روحیه بازیکنهای وقت استقلال رو تضعیف میکرد.
۲
kean
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۲۲
جالبه رقم قرارداد جونیور با پیروزی به تایید خود انصاریفرد 550 هزار دلار هست چند وقت پیش موقع ثبت قرارداد خبرنگار روزنامه گل رقم قرارداد استقلالیها رو لو داد قرارداد دیاباته با استقلال 500 هزار دلار بود ادعای کالدرون یه دروغ بزرگ هست احتمالا چند وقت دیگه بگه پیروزی استراماچونی رو میخواست ولی چون پول نداشت منو گرفتن گزینه نهم پرسپولیس بودم چقدر متوهم چقدر هوچیگر...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر