فهرست
پرسپولیس شوت‌زن‌ترین تیم غرب آسیا می‌شود؟
پرسپولیس شوت‌زن‌ترین تیم غرب آسیا می‌شود؟

پرسپولیس شوت‌زن‌ترین تیم غرب آسیا می‌شود؟

آی اسپورت - شاگردان برانکو ایوانکوویچ اکنون بیشتر از تمام نمایندگان ایران در آسیا شوت زده‌اند. عناصر هجومی این تیم در 10 بازی 128 شوت روانه دروازه حریفان کرده‌اند که آمار قابل قبولی به حساب می‌آید. میانگین 12.8 شوت به ازای هر بازی نشان می‌دهد قرمزها تیمی هجومی در آسیا بوده‌اند.

در این بین علی علیپور بیش از دیگر بازیکنان پرسپولیس شوت زده و آمار 26 شوت را به ثبت رسانده است. بالاتر از او الکساندر پاتو، کیم شین ووک، ریکاردو گولارت، آلان و بغداد بونجاح حضور دارند. از بین این بازیکنان تنها بغداد بونجاح می‌تواند رکوردش را بهتر کند و به عبارتی علی علیپور فرصت رسیدن تا رده دوم را هم دارد.

در آمار شوت‌زنی تیمی، از بین تیم‌های غرب آسیا تنها العین، الدحیل و السد قطر بیشتر از پرسپولیس شوت زده‍اند. العینی‌ها 131 شوت، الدحیلی‌ها 140 شوت و السدی‌ها 143 شوت به ثبت رساندند که در این بین تیم بنفش‌پوشان اماراتی علیرغم حذف در مرحله یک‌هشتم عملکرد بسیار خوبی حداقل در شوت‌زنی داشته است.

حال در شرایطی که تیم پرسپولیس حداقل 2 بازی دیگر در آسیا دارد، می‌تواند با زدن 12 شوت به الدحیل قطر برسد و در صورت صعود به فینال، فرصت عبور از یاران ژاوی و بغداد بونجاح در امر شوت‌زنی را خواهد داشت.

ورزش 3

۶    
آی اسپورت
2018-09-20 16:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر