فهرست
بیانیه فولاد؛ شرایط برای دو تیم یکسان بود
بیانیه فولاد؛ شرایط برای دو تیم یکسان بود

بیانیه فولاد؛ شرایط برای دو تیم یکسان بود

آی اسپورت – باشگاه فولادخوزستان در واکنش به اتفاقات رخ داده در دیدار با پرسپولیس بیانیه‌ای را صادر کرد. متن بیانیه باشگاه فولادخوزستان به شرح ذیل است:

باشگاه پرسپولیس تهران در حالی با صدور بیانیه ای سعی بر به حاشیه بردن پیروزی ارزشمند فولاد خوزستان دارد که این دیدار با تمامی نقاط ضعف و قوت، برای دو باشگاه فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران به یک اندازه تاثیر گذار بود و در این خصوص نمی توان تنها از یک جهت به مسائل این دیدار توجه کرد اما با این حال برای اطلاع بیشتر هواداران و مردم فوتبال دوست ایران ذکر چند نکته خالی از لطف نیست:

 ١. در شروع این دیدار به دلیل قطع منطقه ای برق، شرایط به گونه ای رقم خورد که مسئولان برگزاری مسابقه، ناچارا با تاخیر ۱۵ دقیقه‌ای این دیدار را برگزار کردند و این در حالیست که بازیکنان تیم فولاد خوزستان نیز در بدو ورود به ورزشگاه دچار مشکل شدند اما با این وجود روند آماده سازی قبل از آغاز این دیدار را انجام دادند.

٢. باشگاه فولاد خوزستان با توجه به اهمیت این دیدار و در راستای برگزاری در بهترین شرایط مکاتبات لازم را جهت تعویق این بازی به زمان دیگری را به سازمان لیگ ارائه داده بود و نهایت تلاش خود را در راستای رفع مشکلات سیستم روشنایی و برق ورزشگاه به کار گرفت که نهایتا با توجه به محدودیت های باشگاه پرسپولیس و نظر تربیت بدنی استان خوزستان این مسابقه ساعت ١۵ روز یکشنبه و با تغییر ٢ ساعته در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد.

 ۳. در خصوص شرایط عنوان شده در بیانیه پرسپولیس مبنی ایجاد فضا بر علیه این تیم به عرض میرساند که باشگاه فولاد خوزستان خود یکی از قربانیان اصلی مسائل غیر فوتبالی در فصل های اخیر و همچنین نیم فصل نخست بوده و در گزارش ارائه شده در برنامه ۹۰ در خصوص اشتباهات داوری نیم فصل نخست لیگ برتر رتبه های اول را به خود اختصاص داده بود! در خصوص این بازی نیز همانگونه که در برنامه شب های فوتبالی (مورخ ۲١ بهمن) به آن اشاره شد، طبق نظر کارشناسان داوری گل اول فولاد که مردود اعلام شده بود، صحیح بود و پنالتی هم به درستی اعلام شد و این نشان دهنده آن است که فولاد در این بازی نیز متضرر شده است.

با این وجود فولاد به عنوان یکی از معدود باشگاه های سازنده فوتبال کشورمان، همواره اصول حرفه ای و اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار داده و بر اساس ارزش هایی که به آن اعتقاد دارد در این دیدار نیز رفتار نمود و خوشبختانه موفق شد با ارائه یک بازی بهتر نسبت به حریف خود به برتری برسد.

۴. برنامه های کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان در این دیدار در راستای نزدیکی بیشتر هواداران این باشگاه با هواداران پرسپولیس بود. باشگاه فولاد خوزستان با توجه به در پیش بودن ۲۲ بهمن ماه، برنامه های متنوع فرهنگی با مشارکت هواداران برنامه ریزی کرده بود و خوشبختانه در طول ٩٠ دقیقه شاهد هیچگونه حاشیه ای از جانب هواداران فهیم فولاد خوزستان نبودیم. از سویی این دیدار به نوعی آشتی دوباره هواداران با سکوهای ورزشگاه غدیر بود و جا دارد با عدم پرداختن به مسائل حاشیه ای تاثیرات مثبت این دیدار بر جامعه و شادی تزریق شده به صدها هزار هوادار فولاد خوزستان را مورد توجه قرار داد.

۱۰ ۱۲  
آی اسپورت
2019-02-11 12:30:00
نظر دهید

۱۲ نظر
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
متاسفانه نمیشه برد وبازی خوب تیم افشین قطبی رو لوث کرد.داوری ضعف داشت ولی به ضرر هردوتیم.برانکو با ارنج و تعویض هاش نشون داد هنوز یک مربی بزرگ نشده
۶
امید از تفت
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
خیلی جالبه بیانیه فولاد. پر از دروغ و فرافکنی. آقاجان، این وحشی بازیها برای شماها عادی است و شرایط برای بقیه یکسان نیست. دوم توی برنامه شبهای فوتبال گفت گل اول که آفساید بوده مشخص نیست و پنالتی هم اشتباه بوده. اینهمه دروغ و بی اخلاقی برای نتیجه!!؟ این فوتبال داره به بیراهه میره.
۴
حسن
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۰۲
شبهای فوتبالی گفت نظر گمگ درسته که آفساید اعلام کرد چی زدی عرب پاپتی
۴
حسن
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۰۵
عرب ملخور کارشناس که نظر نداد
۶
منتقد
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۰۷
دریغ از یه عذرخواهی. کرمانشاهی همیشه مامور سلاخی پرسپولیس هست
۵
پزشک معالج سعید از خوزستان
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
کلا در هر حالتی ضد پرسپولیس بیانیه میدن. جونم منطق
۵
رضا
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
حرف حق . صد بازی بردید یه بازیم باختیت جنبه داشته باشید . حقتونم بود باختید داوری هم به نفعتون بود گل صحیح فولاد گرفته نشد بیرانوندم باید اخراج میشد .
۱
کرمانشاهی
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
من کرمانشاهی جانشین خلف قهرمانی مامور مخصوص حاکم فاسد فتاحی هستم
۵
بلیط ۵۰۰ تومانی تبریز
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
لامصب رو که نیست
۲
عشقپولیس
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
همینقدر دروغگو وهوچیگری! کارشناس برنامه شبهای فوتبالی تایید کرد آفساید درست گرفته شده و پنالتی هم اشتباه.حالا اگه توعصر ارتباطات میخواین دروغ تحویل ملت بدین به شعور خودتون و ماهیت تیمتون توهین کردین. ایمگونه بیانیه دادن که همه چی رو تحریف میکنه فقط نشون دهنده ی اینه که با هوچیگری و شامورتی بازی بخواین سرپوش بزارین رو اتفاقات اول بازی که حتی پای امنیت کشور روهم وسط میارین واسه سه امتیاز کثیف
۸
###
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
یک ساعت قبل از حضور پرسپولیس تو ورزشگاه بازیکنان فولاد شیک و مجلسی اومدن و رفتن تو رختکن نه خبری از لغو بازی بوده نه برق رختکن شون قطع بوده. پرسپولیس رو اول تو اتوبوس حبس کردن بعد گفتن برید رو نیمکت اخرش وارد رختکنی شدن که برق نداشت و تو تاریکی فقط تونستن لباس بپوشن و برن تو زمین.
اتفاقا شب های فوتبالی هم اشتباهات کرمانشاهی رو تایید کرد فقط قهرمانی از کرمانشاهی حمایت کرده که این دوتا چند سال پیش باهم همدست بودن و محروم شدن
۶
Princem
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
پس اون همه فحش رو صدا و سیما میکس کرده بود؟؟؟؟ خوبه حتی چند بار بخاطر فحش ها حتی صدای گزارشگر رو هم قطع کردین. بابا خیلی رو دارین بخدا. هوچی گری مد شده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر